Všestranný 2375 v1.0.1

Všestranný 2375 v1.0.1

Traktor je pouze licencí od Versatile / Buhler, která byla dříve k dispozici na severoamerickém trhu.

Co bylo provedeno ve verzi 1.0.1:
– Úprava pneumatik
– Upravena barva nábojů kol
– Všechny obtisky změněny na Versatile a na anglické
– Přidána konfigurace pro výkon motoru
– Přidána konfigurace pro anténu GPS
– Kyvadlový kloub

Obtisky jsem přizpůsobil Versatile, změnil všechny štítky a nápisy z ruských na anglické, pneumatiky mírně upraveny (výška), planety náprav správně zbarvené.
Přidána konfigurace pro chiptuning a GPS anténa a v neposlední řadě je kloubový spoj nastaven na kyvadlo pro realističtější jízdní chování.
Traktor pasuje na Elmcreek mnohem lépe.

Kredity:
Bottom tractor: Giants
Modification: MrFox


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Traktory mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!