Výrobní řetězce v FS22

Výrobní řetězce v FS22

Pojďme do výrobních řetězců! Vedoucí QA Ken Burgess a herní programátor Marius Hofmann představili na FarmConu novou funkci pro Farming Simulator 22. Podívejte se na záznam níže!

Mějte na paměti, že výrobní řetězce jsou stále ve vývoji. Některé věci se tedy mohou do vydání Farming Simulatoru 22 22. listopadu změnit.

Spuštění vašich produkcí

Vezměme si například mlýnek na obilí: Mlýn na obilí už není jen místo, kde můžete prodávat pšenici. Je to výrobní závod a umístění, které zpracovává vaše zrna. Buď navštivte mlýn, který je již umístěn na mapě, nebo si jej postavte sami na pozemku, který vlastníte.

Výrobní řetězce v FS22 Výrobní řetězce v FS22

Místo pouhého prodeje pšenice po sklizni ji můžete také převézt do mlýna, abyste získali jemnou mouku. Doručte to do pekárny a máte možnost vyrobit chléb nebo koláč. Většina výrobních závodů má k dispozici více výrobních řetězců s různými vstupy a výstupy. Jsou uvedeny jako recepty a ukazují, co je možné a co je potřeba.

Pojďme udělat dort!

Ve výrobních závodech můžete také skladovat ingredience: Pokud chcete vyrobit něco, co vyžaduje několik ingrediencí, můžete začít s výrobou, jakmile je dostanete všechny. V případě, že chcete udělat lahodný dort, budete potřebovat celou sadu ingrediencí. Mouka, vejce, cukr, mléko, máslo a jahody.

Výrobní řetězce v FS22

Tento poměrně složitý výrobní řetězec vyžaduje, abyste dodali spoustu ingrediencí, které je třeba nejprve sami sklidit nebo dokonce vyrobit. Stejně jako máslo je třeba vyrábět v mlékárně dodáním čerstvého mléka. Možná místo toho začnete chlebem, abyste to pochopili. Nebojte se. Během okamžiku spustíte několik výrobních řetězců současně. Lahodný (a hodnotný) dort bude stát za to. Podívej se:

Výrobní řetězce v FS22

Přesuňte produkt a zrychlete výrobu!

Po výrobě máte několik možností, jak jej prodat. Buď to výrobní závod automaticky hned prodá a vezme vám to z rukou, nebo vygeneruje paletu, kterou můžete sami přesouvat (abyste vygenerovali více peněz, samozřejmě). Ve většině případů máte na výběr, kde zboží prodáte: například v supermarketu nebo na farmářském trhu.

Možná, abyste se zbavili výrobních řetězců s úzkým hrdlem, budete dokonce muset postavit několik mlýnů, mlékáren a pekáren najednou, abyste nahradili zdroje, které se nehromadí dostatečně rychle. Také musíte myslet na úložiště a hledat různé způsoby, jak využít většinu svých zdrojů. Brzy budete vlastnit celé impérium, pokud ho dokážete efektivně řídit. Pokud ji potřebujete, získejte pomoc ve spolupráci s ostatními hráči v multiplayeru!

Předobjednejte si nyní a získejte svůj bonus!

Výrobní řetězce v FS22

Farming Simulator 22 vyjde 22. listopadu pro PC, Mac, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a Google Stadia. Předobjednejte si nyní a získejte balíček CLAAS XERION SEDDLE TRAC Pack zdarma!

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Objekty mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!