West Dolly V1.0

West Dolly V1.0

Plně přizpůsobitelný vozík se 4 různými možnostmi kol, možností jedné nebo dvou náprav, možností krytů kol a plně přizpůsobitelných barev! Tato panenka také obsahuje první uzamykatelné páté kolo ve Farming Simulatoru. Tato funkce usnadňuje couvání přívěsů!
Chcete-li vozík uzamknout, odpojte přívěs od vozíku, vyberte vozík a „složte“ jej, poté přívěs znovu připojte. Kontrolka na základně vozíku se rozsvítí, když je vozík uzamčen. Opakujte kroky pro odemknutí panenky.

Podrobnosti West Semi Trailer Dolly:
– Základní cena: 5000 $
– výběr barvy těla, poklic a ráfků
– jednoduchá nebo dvojitá náprava
– možnosti pro kryty a lapače nečistot
– zapnutí/vypnutí nálepky lapače nečistot
– Oj s rámem A nebo rovná oj
– možnosti brzdového / zpětného světla

Kredity:
Converted to FS22 by GreenAcres (KarlFarms Original FS19)


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Přívěsy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!