1957 Ford Ranchero v1.0

1957 Ford Ranchero v1.0

1957 Ford Ranchero – oficiální OK konverze použitých modů

Přivezeno přímo z garáže v OK Used Mods, zde je moje konverze Ford Ranchero z roku 1957. Všechno je stejné jako FS19 s některými menšími aktualizacemi FS22. Doufám, že se vám bude líbit!

Aktualizace/konverze a poznámky:
Převedeno z FS19 na FS22, Clean log, manuální převodovka, animace přehrávače (Manuální převodovka tři na stromě), další možnost motoru

Kategorie: auta
Cena: 18500 dolarů
Zábava: k nezaplacení

Ještě jednou děkuji za vaši podporu, v mé knize jste všichni v pořádku!

Kredity:
OKUSEDMODS


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Automobily mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!