NewMap Alpine (plus) v1.0

NewMap Alpine (plus) v1.0

Ahoj všichni. Abych se trochu přizpůsobil novému editoru, rozhodl jsem se cvičit na původních mapách ze hry. Přibyla pole také na svazích, kde máme krásné louky. Přidána zemědělská půda, přidána (zatím) jedna velká farma s chovem krav.
Vyrobíte si vlastní farmářské oplocení a osvětlení, každý preferuje něco jiného. Zvu vás ke stažení mapy a těším se na návrhy a rady.
Log je čistý bez chyb. Brzy přibyla ovčí farma, prasečí farma, koňská farma a kurníky.

Kredity:
Giants Software , Yazu


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Mapy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!