Air Horse Connect Sound Script v1.0

Air Horse Connect Sound Script v1.0

Tento globální skript přidává do hry zvuky pro připojování a odpojování hadic stlačeného vzduchu.
Pokud jsou hadice na stlačený vzduch přívěsu připojeny k traktoru, ozve se syčivý zvuk a uslyšíte proudění stlačeného vzduchu do přívěsu.
Při demontáži hadic stlačeného vzduchu můžete také slyšet syčení.
Pokud mod přívěsu (zatím) nemá nainstalované dynamické hadice, není slyšet žádný syčivý zvuk.
To platí i pro přívěsy, které mají pouze hydraulické hadice, protože jsou brzděny pomocí hydraulického tlaku namísto tlaku vzduchu.
V modDesc lze individuálně nastavit hlasitost syčivých zvuků spojování a rozpojování (viz snímek obrazovky v oblasti obrázků).
Velké poděkování Modding World Teamu za zpětnou vazbu a za testování!
Přeji vám hodně zábavy s modem!

Kredity:
PeterAHJak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!