Elektrické nářadí v1.0

Elektrické nářadí v1.0

S elektrickým nářadím máte rychlý a snadný přístup k některým funkcím „kvality života“. Zvláště užitečné, pokud jste modder nebo děláte recenze modů.

Pomocí jediné klávesy/tlačítka (konfigurovatelné, výchozí F12) aktivujete nabídku Power Tools. Odtud můžete rychle přejít k různým funkcím, aniž byste potřebovali myš nebo procházeli více nabídkami.

HLAVNÍ RYSY:
– Naplňte vozidlo
– Přidejte/odeberte peníze na svou farmu
– Rychle ukončete aktuální hru a přejděte do hlavní nabídky (nebo restartujte uloženou hru, viz níže)
– Přepněte "Flight mode" (pak použijte J pro aktivaci letového režimu a Q/E pro stoupání/klesání ve vzduchu)
– Zapnutí/vypnutí HUD/rozhraní
– Přepněte režim "Super síla".

POZNÁMKY:
– Chcete-li resetovat své peníze (nebo nastavit na konkrétní částku), použijte '=' jako předčíslí, např. '=100' by nastavilo váš bankovní účet na 100
– Pokud zvolíte možnost "Ukončit do menu", když jste hru spustili také se spouštěcími příznaky '-restart -autoStartSavegameId 1', hra automaticky restartuje vaši uloženou hru.
– Máte také konzolový příkaz 'ee' pro ukončení hry (do hlavního menu).

Kredity:
w33zl


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!