AR Bed Pack od Lime Soda v1.0.0.0

AR Bed Pack od Lime Soda v1.0.0.0

Dobrý den, toto je balíček odnímatelných karoserií náklaďáků Lime Soda pro nákladní vozy AJ a AR. Obsahuje Crane's/Knucklebooms/Dump Beds/Salters a další věci, žádný z těchto modů jsem neudělal, co jsem udělal, uvedu níže.
– Přidány zvedací popruhy a moje loga ke 4 jeřábům v tomto balení
– Změna hmotnosti a cen jeřábových lůžek
– Aby všechny mody v balení měly vlastní ikonu obchodu
– uspořádali složku a vyčistili XML
Takže to je ono a v určitém okamžiku bych mohl udělat víc a Lime řekl, že nakonec pro smečku vydělá víc! Poděkování a velké díky za to, že jsem mohl vydat Lime Sodu!

Kredity:
Coldfire Rigging


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Nářadí mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!