Bylo oznámeno datum vydání Farming Simulator 22

Bylo oznámeno datum vydání Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 vychází na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a Google Stage. Když? Letos na podzim 22. listopadu.

Nová hra opět udělala velký skok kupředu s novými funkcemi a vylepšeními, protože GIANTS Software roste se sérií a my poprvé vydáváme nový titul sami. Podívejte se na CGI odhalující trailer níže, nabízí malý pohled na novou hru!

Připravte se na nové plodiny, nové mapy, nová auta, nové značky a další. Jo, a také sníh: je zahrnuto přidání sezónních cyklů – stejně jako další funkce, které budou brzy oznámeny!

Dvě nové mapy a aktualizovaná mapa Erlengrat umožňují různé typy zemědělských činností. Více než 400 strojů a nástrojů od více než 100 autentických zemědělských značek, včetně nových kategorií strojů, činí zemědělství, zemědělství a lesnictví zábavnější než kdy dříve.

Stručně řečeno: Farming Simulator 22 nabízí větší hloubku díky široké řadě nových doplňků a více svobody než kdy předtím.

Upgrade motoru zvyšuje výkon a realističnost

Farming Simulator 22 je založen na GIANTS Engine 9 a přichází s řadou vylepšení, jako je realističtější chování AI a bohatší světy. S postupným reverbem od motorů, volbou převodů a variací tónů v závislosti na zátěži se zvuk změní na realističtější. Jen abych uvedl příklad.

A výkon? A to se zlepší: Podpora DirectX 12 pro Windows, optimalizace více vláken, tok textur, čištění okluzí a přechodné vyhlazování, kromě jiných optimalizací, stimulují Farming Simulator 22 ve všech systémech a položí základy pro ještě komplexnější přizpůsobení. a dokonce překračuje limity nejnovější generace konzolí, abyste si užili lepší využití slotů.

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší Farming Simulator 22 mods mods

4 Responses

 1. Tom says:

  Můžete prosím sdílet ukázku modu, která mi pomůže vytvořit mody?

 2. Joly F. says:

  Jaká je cena za FS22?

 3. Drake Helen says:

  Všechny mody pro PC, ale potřebuji i pro konzoli

 4. Kratochvil21 says:

  Jak vložím módy z této stránky do hry na PS4? Díky.

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!