Farming Simulator 22: Oficiální CGI Reveal Trailer

Farming Simulator 22: Oficiální CGI Reveal Trailer

Farming Simulator 22 vyjde letos na podzim! Nové plodiny, nové mapy, nové stroje a nové značky budou představeny spolu se vzrušujícím přidáním sezónních cyklů. Více než 400 strojů a nástrojů od více než 100 autentických zemědělských značek včetně nových kategorií strojů učiní zemědělství, chov zvířat a lesnictví ještě zábavnější než kdy předtím.

Připravte se na nové plodiny, nové mapy, nové stroje, nové značky a další. Jo a taky sněží, protože přidáváme sezónní cykly. A samozřejmě spousta dalších funkcí, které budou brzy oznámeny. Farming Simulator 22 nabídne větší hloubku díky velkému množství nových doplňků a více svobody než kdy předtím.

Farming Simulator 22 vyjde na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a Google Stadia. Když?

 

Kredity:
FS22Mods


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Přívěsy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!