DŘEVĚNÁ OTEVŘENÁ GARÁŽ (BÍLÁ, HNĚDÁ, ČERVENÁ A MODRÁ) V2.0

DŘEVĚNÁ OTEVŘENÁ GARÁŽ (BÍLÁ, HNĚDÁ, ČERVENÁ A MODRÁ) V2.0

Dřevěná otevřená garáž v bílé, červené, modré nebo hnědé barvě. Podlaha je standardní asfaltová, ale můžete ji přelakovat pomocí nástroje pro úpravu terénu. Světla jsou automatická a na střeše je sníh.

V1.1.0.0
Znovu nahrál soubor zip, protože už tam nebyl (Proč nevím). Zkontroloval jsem soubor i3d a v souboru je mod funguje dobře.

V2.0
Předělal jsem soubory i3d a otestoval je, s mým to funguje dobře, takže už nevytvářím novou verzi. Užijte si hru a pokud si to přejete, vytvářejte lepší modifikace.

Dělám, co umím a rozumím.

Kredity:
Barbicha


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Budovy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!