Rozšiřuje vačkové přiblížení vozidla v1.0

Rozšiřuje vačkové přiblížení vozidla v1.0

Tento mod rozšiřuje zoom kamery všech vozidel.

Napsal jsem malý skript, který rozšíří přiblížení kamery všech vozidel, pokud je větší než 0 a menší než nová hodnota skriptu.
Je 'FS22_cameraZoomExtension.zip' konfigurovatelný v modDesc.

Kód:

<vehicleCam transMax = “NEUER_WERT_DEN_DU_WILLST” />

Měli byste mít číslo. zapište např. 23.5, zaokrouhlí se. Takže to nejde. Nyní jsem nastavil 80 a zdá se mi to dostačující. Pokud chcete více, jednoduše zvyšte číslo v modDesc.
Doposud jsem měl několik vozidel, kde pro mě byl maximální zoom fotoaparátu příliš nízký. Proto tento mod. S mody nebo originálními zařízeními byste to mohli upravit ručně, ale je to zbytečně moc práce a pokud chcete vozidla v MP používat, musíte je nahrát znovu. Navíc nemáte přístup k DLC. Výjimka: S LUA ..:D
Jednoduše vložte stažený ZIP do složky mod a aktivujte jej. Zbytek jde sám.
MFG Ifko

Kredity:
Ifko[nator]


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!