Electro Bar Music Home v1.0.0.0

Electro Bar Music Home v1.0.0.0

Ahoj všichni!
Jak jsem slíbil, zveřejňuji další typ hudby na pozadí z nabídky FS19, zde je zvýrazněno téma elektro, převzaté z mixu mého elektroposedového kamaráda vysílaného na YouTube. Další verze budou doplněny jinými různými styly, aby uspokojily každého.
Pro FS22 bych dal dohromady balíček s jinou hudbou, která bude k dispozici velmi brzy!
PS: pro ty co neví jak na to přikládám v .zip souboru postup ve francouzštině a angličtině. V případě jakýchkoli problémů mě neváhejte kontaktovat, jak je uvedeno v postupu.
V případě chyby na vaší straně máte stále původní soubory připojené ve složce.

Kredity:
BASTI1_VHE Electro Posé


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!