Kamaz jeřáb Galichanin 6×4 V3.0.0.0

Kamaz jeřáb Galichanin 6×4 V3.0.0.0

Úprava Kamaz jeřábu Galichanin 6×4.

V3.0.0.0
Vylepšen 3D model jeřábu, vylepšen zvuk, zcela nová animace skládání a rozkládání jeřábu a vylepšena interakce jeřábu s mojí sadou 4 traverz.
Zcela čistý log bez chyb.

Plně funkční mod, v logu nejsou žádné chyby. Více podrobností o možnostech této úpravy najdete na mém kanálu na Youtube.

Rozdíly oproti originálu:
Konfigurace designu jeřábu byla kompletně přepracována (druhý jeřáb byl odstraněn a vše je sloučeno do jednoho), malba byla kompletně přepracována s přidáním obrovského výběru barev, rozložení hmotnosti jeřábu bylo kompletně přepracováno – unese docela těžká břemena bez převrácení, odpružení, hodovka, zvuk, motor, předělaný výložník jeřábu – umí vylézt do mnohem většího úhlu + uděláno plynulejší a předvídatelnější ovládání, předělané světlo, odstraněny všechny chyby a nedostatky, které byly v původním modu.
Dokáže zavěsit různé trámy a jeřábovou techniku, zvedat různá břemena, může táhnout přívěsy, díky popruhům na sobě unese trámy nebo různé předměty.

Kredity:
MAPBEH ERAVGEN Filin KOVSH Schumi


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Vozidla mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!