Elm Creek Gamesave + Mods v1.0

Elm Creek Gamesave + Mods v1.0

Tohle je moje hra mimo Elm Creek, strávila jsem spoustu času tím, že jsem se cítila na americké farmě, myslela jsem, že chci sdílet lásku. Tyto mody nejsou moje a žádám vás, abyste dali autorům tolik lásky, jakou si zaslouží. Mezi zvířata patří skot, prasata a ovce. Vlastním mlýn, pekárnu a cukrovar. Užijte si to kluci!
Pro použití modů stačí stáhnout a odstranit vše ze složky mods, pro uložení hry stačí změnit číslo na konci tak, aby vyhovovalo slotu, na kterém ji chcete mít.
Terén koupit mlékárnu napravo poblíž stromořadí by se nevyrovnal, pokud najdete způsob, dejte mi vědět, abych ho mohl použít na mou farmu, má dobře haha.

Kredity:
TajunTV for the game save. Realismus Modding for the Subsidy Mod 82Studio for the Mutli-Fruit buying station Giants (ingame components used) Diniz Farms (Edits) Kederk Farms (Testing) for the US 8 R Version. Dunno who made the Super Strength Mod this time around. I also Pr-Ordered so i have the Class Pack but that should effect the save file.


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Mapy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!