Farmhouses01 v1.0

Farmhouses01 v1.0

3 nové farmářské domy se spánkem a spouštěčem šatníku. Máme malý mobilní dům za 37 200 dolarů. Středně velký dům za 105 000 $. A velký statek s 5 ložnicemi pro všechny vaše děti za 250 000 $. A bonusový přístřešek na auto za 800 $, který ochrání vaše auto před deštěm a sněhem.

Poznámky: Přední strana mobilního domu (se spouštěčem spánku) je strana s bočními schůdky!
Pozemek je srovnán se zemí o velikosti budovy, vyčištěn těsně před schody (to znamená, že tráva, keře atd. nebudou smazány, když jej položíte! Sezónní předměty (sněhuláci atd. se přesunou blíže k domu, když se objeví) Veškeré noční osvětlení funguje.
Užívat si
Krow

Kredity:
Giants, Krow


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Budovy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!