Farming Simulator 22: Jak koupit půdu

Farming Simulator 22: Jak koupit půdu

Farming Simulator 22 má všechny ty správné nástroje, aby to byla neuvěřitelně vzrušující simulační hra. A jedna z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba vědět, abyste v ní uspěli, je naučit se nakupovat půdu ve Farming Simulator 22.

Co musíte udělat, abyste si koupili pozemek ve FS22? No – je to vlastně docela jednoduchý proces, ale je tu ještě pár věcí, které si musíte uvědomit, než do toho skočíte.

Například jedna z hlavních věcí, kterou byste měli vědět o nákupu půdy v F22, je, že nemůžete kupovat jednotlivá pole. Vždy však můžete vytvořit pole v prázdné zóně nebo jednoduše změnit velikost stávajícího pole. Pozemek si tak můžete uspořádat tak, jak si přejete. Také – je důležité si uvědomit, že většina polí bude mít nepravidelné tvary.

Zde je několik tipů, jak koupit půdu ve Farming Simulator 22 – a dosáhnout při tom nejlepších výsledků:

  1. Pole by mělo být větší na délku než na šířku. A ne, není v tom žádné chytré hackování nebo ohýbání her. Je to prostě praktičtější! Čím méně otáček musí vaše strojní zařízení při ošetřování pole udělat, tím více času ušetříte. A čím více času ušetříte, tím více času strávíte vyděláváním peněz.
  2. Pokud máte dost málo peněz, důrazně doporučujeme vybrat pole co nejblíže k sobě. Tímto způsobem budete moci stěhovat věci mnohem levněji a v dlouhodobém horizontu ušetříte spoustu peněz a času.
  3. "Ale jistě, mohu se teleportovat na jinou stranu na mapě, ne?" Ani náhodou! Nemůžeš! Ujistěte se, že máte jasný plán přepravy, pokud jde o péči mezi dvěma poli.
  4. Na terénu záleží. Při výběru pole se podívejte, kolik má kopců – totéž platí pro stromy. Čím více stromů je, tím více se budete muset starat o jejich kácení. A čím více kopců bude, tím obtížnější pro vás bude farmařit, přepravovat a stavět. Takže když vybíráte pole, ujistěte se, že získáte to, které je co nejhladší a co nejjasnější, jak je to fyzicky možné.
  5. Velké pole můžete snadno rozdělit na několik malých. Zvažte tedy oddělení jednoho velkého pole pro několik různých použití.

Jak ale najít tu správnou a vhodnou půdu ke koupi ve Farming Simulator 22? Jakkoli to zní samozřejmě, budete muset svou mapu vážně prostudovat . Jsou tam k dispozici všechny informace a je důležité se ujistit, že vás náhodou nenapadne koupit strmý les. Zvlášť když jste na začátku hry a máte vážně napjatý rozpočet, že?

Ve videu, které jsme přidali níže, je také k dispozici mnoho dalších, vizuálních herních informací o nákupu pozemků. Podívejte se na to a spolu s tímto příspěvkem se dozvíte vše, co potřebujete vědět o nákupu půdy ve Farming Simulator 22.

Návod: Nákup pozemku

Kredity:
FS22 mods


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Budovy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!