První živé herní scény z Farming Simulator 22

První živé herní scény z Farming Simulator 22

Sledovali jste FarmCon živě, abyste byli svědky herní premiéry Farming Simulator 22? Nebojte se, pokud ne – na první scény ze hry se můžete podívat ve videích níže!

Vedoucí QA Ken Burgess a vývojář her Stefan Maurus z GIANTS Software se podívají na některé zajímavé nové detaily, které najdete ve Farming Simulator 22. Většina z nich nebyla dříve oznámena – takže si je nenechte ujít!

První živé herní scény z Farming Simulator 22

Ken a Stefan vám poskytnou pohled na nové listí plodin dynamicky reagující na vítr, vylepšené částicové efekty a další nové funkce a vylepšení. Níže naleznete krátké shrnutí obou herních videí – ale pokud chcete vědět více, podívejte se na videa!

Podívejte se na první živou hru!

 

Uvedeno v první části:

 • Vylepšené olistění a dynamické reakce větru na plodiny
 • Parallax Occlusion Mapování efektů na pozemní textury
 • Nová značka: Continental!
 • Nová funkce: automatické naklápění a ovládání výšky záhlaví
 • Nová funkce: manuální řazení!
 • Vylepšené animace a zvuky
 • … a více!

Uvedeno ve druhé části:

 • Nové textury země pro různé nástroje pro práci na zemi…
 • … a jejich vliv na hru
 • SEDLO CLAAS XERION TRAC
 • Nová bouda od Rudolfa Hörmanna
 • Vylepšená aplikace kaše
 • … a více!

První živé herní scény z Farming Simulator 22

Zůstaňte naladěni, je toho víc!

Pokud jste sledovali FarmCon živě na Twitchi, viděli jste také více informací o produkčních řetězcích a ještě více živé hry. Velmi brzy na to navážeme na našem blogu a kromě prezentace výrobních řetězců FarmCon vám poskytneme ještě další dojmy.

Samozřejmě, že po tomhle ještě nekončíme. Stále musíme odhalit ještě více funkcí a vylepšení přicházejících do Farming Simulator 22. Zůstaňte naladěni na další!

Předobjednejte si nyní a získejte svůj bonus!

První živé herní scény z Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 vyjde 22. listopadu pro PC, Mac, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a Google Stadia. Předobjednejte si nyní a získejte balíček CLAAS XERION SEDDLE TRAC Pack zdarma!

Kredity:
Nemáme žádné informace o autorovi tohoto modu. Pokud jste autor, kontaktujte nás nebo zanechte komentář níže a my přidáme vaše poděkování.


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší Farming Simulator 22 mods mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!