Precizní zemědělství pro FS22: Rozhovor s Johnem Deerem

Precizní zemědělství pro FS22: Rozhovor s Johnem Deerem

Projekt Precision Farming pod vedením EIT Food a John Deere pokračuje novým a vylepšeným DLC pro Farming Simulator 22. O připravované verzi Precision Farming pro tuto hru jsme hovořili s Thomasem Engelem, manažerem pro strategii technologických inovací ve společnosti John Deere.

Podívejte se níže na rozhovor Stefana Mauruse, našeho herního programátora a hlavního integrátora funkcí Precision Farming!

Co čekat od DLC

Nová verze DLC Precision Farming pro Farming Simulator 22 bude obsahovat funkce původní verze, jako jsou typy půdy, vzorkování půdy, aplikace s proměnlivou rychlostí a ekonomická analýza. Kromě toho budou implementovány pokročilé technologie precizního zemědělství, které zvýší udržitelnost vašich farem.

Budou zavedeny optické senzory, které umožní redukovat aplikaci herbicidů i organických a minerálních hnojiv. V blízké budoucnosti půjdeme dále do podrobností, takže zůstaňte naladěni!

DLC vyjde na jaře příštího roku

Právě teď se soustředíme na nadcházející vydání Farming Simulator 22 22. listopadu. Vydání nové verze DLC Precision Farming je naplánováno na jaro 2022. Všichni majitelé Farming Simulator 22 na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 a Xbox One si ji budou moci stáhnout pro volný, uvolnit.

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Frézy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!