Jak sezónní cykly mění vizuál a hratelnost Farming Simulator 22

Jak sezónní cykly mění vizuál a hratelnost Farming Simulator 22

Ve Farming Simulator 22 se musíte připravit na jaro, léto, podzim a zimu. Pokud tak neučiníte, uvidíte, že vaše cenné plodiny uschnou. To znamená, že pokud se rozhodnete hrát s povolenými sezónními cykly, samozřejmě.

Dnes vám ukážeme více z nové funkce a zveme vás ke sledování naší prezentace FarmCon pro případ, že jste ji zmeškali. Chcete se dozvědět více o FarmConu a nejnovějších zprávách z naší komunitní akce? Více informací přineseme v našem souhrnu! Zde je herní vývojář Jos Kuijpers z GIANTS Software, který vám představí sezónní změny ve hře:

Vizuální změny v průběhu ročních období

Jak sezónní cykly mění vizuál a hratelnost Farming Simulator 22

Pojďme se podívat na tu nejviditelnější změnu: vizuál. Protože jsme vám minule ukázali čtyři roční období ve Farming Simulator 22, aktualizovali jsme vizuální vzhled různých aktiv ve hře. Odstín stromů, trávy a keřů je nyní homogennější.

Aktualizovali jsme také obecnou herní grafiku (a stále na ní pracujeme) – takže si tu a tam všimnete více detailů. Například úvahy o vodě. Ať už se díváte na sezónní estetiku nebo ne, příroda vypadá přirozeněji.

Jak sezónní cykly mění vizuál a hratelnost Farming Simulator 22

Protože každé roční období má své vlastní charakteristiky, atmosféra se během roku dost mění. Na jaře stromům začnou vyrůstat listy v zářivých barvách. V létě dospívají ve svěže zelené stromy. Podívej se:

Jak sezónní cykly mění vizuál a hratelnost Farming Simulator 22 Jak sezónní cykly mění vizuál a hratelnost Farming Simulator 22

Na podzim se barevná paleta mění – atmosféra se změní na trochu melancholickou, než bude vše pokryto silnou vrstvou sněhu, až přijde zima. Sem tam to i namrzne. Doporučujeme navštívit vodopád a užít si jeskynní místo samoty, poseté rampouchy. Ale nebudeme vám to kazit, hned teď!

Jak sezónní cykly mění vizuál a hratelnost Farming Simulator 22 Jak sezónní cykly mění vizuál a hratelnost Farming Simulator 22

Sezónní hratelnost: zapnutá nebo vypnutá?

Implementací sezónních cyklů jsme do Farming Simulator 22 přidali novou úroveň hratelnosti. Není to jen vizuální záležitost. Pokud nechcete, aby to tak bylo. V tomto případě deaktivujete „sezónní růst“, takže své plodiny sázíte a sklízíte nezávisle na sezóně.

Období ve hře jsou rozdělena do měsíců. Rok se skládá z dvanácti dnů. To znamená, že každý den ve hře je ekvivalentem měsíce. Pomocí ovládání časové osy je na vás, jak rychle dny ubíhají. V podstatě se sezóna může pohybovat od půl hodiny herního času až po prodloužený víkend.

Pokud si přesto chcete zachovat sezónní kouzlo provozování farmy uprostřed zimy – pokračujte. Pokud chcete, můžete sníh vypnout samostatně. Jako obvykle lze novou funkci deaktivovat, takže máte větší kontrolu nad svým herním zážitkem.

Sezónní hra na: Pozor na kalendář!

Jak sezónní cykly mění vizuál a hratelnost Farming Simulator 22

Chcete plný zážitek, včetně sezónních cyklů s dopadem na hratelnost? Pak se budete muset podívat na nový kalendář plodin! Kalendář poskytuje důležitý přehled a říká vám, kdy musíte zasadit plodiny a kdy sklízet, pokud je aktivován sezónní růst.

Vezměte si například nové plodiny: Hrozny a olivy se musí sázet od března do června. Sezóna sklizně hroznů začíná v září a trvá do konce října. Olivy však musíte sklízet v říjnu. Sorghum, třetí nová plodina ve Farming Simulator 22, musí být zaseta od dubna do května. Ke sklizni bude připraveno od srpna do září.

Musíte také počítat s tím, že poptávka po vašich plodinách, a tedy i prodejní ceny, se v průběhu roku mění. Chcete-li získat nejlepší cenu, budete muset své sklizené plodiny skladovat a prodávat je, když je kvůli sezóně vysoká poptávka.

Více udělat, více mít na paměti

Jak sezónní cykly mění vizuál a hratelnost Farming Simulator 22

Jak si dokážete představit, sníh pokrývající vaši zemědělskou půdu od vás vyžaduje více akcí. Aby se zbavili sněhu a udrželi vaše cesty a dvory čisté, je potřeba sněhové pluhování. Také musíte plánovat dopředu, pokud je chov zvířat součástí vaší zemědělské činnosti. Uskladněte dostatek potravin na zimu!

Pokud neradi odhrnujete lopaty sněhu a nevlastníte žádná zvířata, možná budete přemýšlet o zahájení výrobních řetězců. Pokud máte k dispozici zdroje, můžete je dodat do různých výrobních hal k výrobě zboží. Můžete se dokonce pustit do přepravy a přepravit všechny plodiny a zboží k dalšímu článku výrobního řetězce. Pamatujte, že můžete spustit více výrobních řetězců najednou. Jak vidíte, v zimě je stále co dělat.

Předobjednejte si nyní a získejte svůj bonus!

Jak sezónní cykly mění vizuál a hratelnost Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 vyjde 22. listopadu pro PC, Mac, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a Stadia. Předobjednejte si nyní a získejte balíček CLAAS XERION SEDDLE TRAC Pack zdarma!

 

Kredity:
Nemáme žádné informace o autorovi tohoto modu. Pokud jste autor, kontaktujte nás nebo zanechte komentář níže a my přidáme vaše poděkování.


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!