GIANTS Engine 9 s DirectX 12 v FS22

GIANTS Engine 9 s DirectX 12 v FS22

S Farming Simulator 22 si užijete vylepšený výkon a grafiku díky nejnovější verzi našeho vlastního herního enginu. GIANTS Engine 9 obsahuje DirectX 12, Parallax Occlusion Mapping a mnoho dalšího. Vedoucí softwarový inženýr Thomas Brunner vysvětluje, na jaká vylepšení se můžete těšit. Podívejte se na jeho prezentaci níže!

 

Proč používáme vlastní motor?

Jednoduše řečeno, potřebujeme, aby náš herní engine dělal přesně to, co potřebujeme, abyste mohli farmařit na virtuálních polích. Zatímco jiné herní enginy jsou použitelné pro více her daného žánru, jako jsou střílečky nebo závodní hry, a mohou nabízet některé věci nebo funkce, které naše v současnosti nezahrnují, náš vlastní engin GIANTS Engine má spoustu dalších požadavků. herní engine tam může nabídnout hned po vybalení.

Motor prostě není zaměnitelný bez větších úprav. Použití jiného enginu pro Farming Simulator by vyžadovalo obrovské množství přizpůsobení. A nakonec bychom měli v podstatě to, co již používáme – náš vlastní přizpůsobený motor. Také pouze s vlastním řešením můžeme nabídnout například rozsah modability. Pokud se o tom chcete dozvědět více, Thomas to vysvětluje podrobněji ve své prezentaci výše.

Jaké výkonové funkce můžete očekávat?

DirectX 12

Pro PC verzi Farming Simulator 22 si můžete užívat výhod DirectX 12. V předchozích verzích Farming Simulatoru jsme používali DirectX 11 / OpenGL. Ve srovnání s DX11 poskytuje nejnovější DX12 vývojářům větší kontrolu nad tím, jak jejich hra interaguje s CPU a GPU.

To znamená, že GIANTS Engine 9 může přímo spravovat zdroje a stavy, takže je můžeme ovládat a spravovat efektivněji. Výsledkem je menší režie ovladače a více volných prostředků CPU pro jiné úlohy.

Streamování textur

Kromě toho jsme do GIANTS Engine přidali streamování textur. Díky tomu dynamicky načítáme verze textur s vyšším nebo nižším rozlišením podle toho, co je skutečně vidět na obrazovce. To nám umožňuje umístit do světa ještě více objektů a snížit počet použitých slotů na vozidlo, protože se již nemusíme ujistit, že můžeme načíst plné textury všech vozidel. Také se zkrátí časy načítání, protože na začátku je potřeba načíst méně texturových dat.

Occlusion Culling

Occlusion Culling je další důležitou optimalizační technikou. Umožňuje nám vytvářet ještě detailnější světy. Occlusion Culling v podstatě zabraňuje enginu provádět jakékoli drahé vykreslování pro zcela skryté objekty. Například krabice skryté za stodolou se nevykreslí, dokud je neuvidíte – což zvyšuje výkon úsporou zdrojů.

Jaké nové grafické funkce můžete očekávat?

Temporal Anti-Aliasing (TAA)

Farming Simulator 22 má funkci Temporal Anti-Aliasing. Jedná se o přístup ke snížení nežádoucích artefaktů vykreslování, jako jsou zubaté okraje nebo mihotavé zrcadlové zvýraznění pomocí informací z předchozích snímků. GIANTS Engine 9 ve výchozím nastavení používá vysoce kvalitní algoritmus dočasného vyhlazování (TAA), ale lze jej také zakázat z důvodu výkonu nebo pokud se vám nelíbí výsledky.

V předchozích hrách jsme standardně povolili MSAA jako řešení Anti Aliasing. Ve srovnání s MSAA je TAA rychlejší a obvykle vede k lepším výsledkům. Například MSAA pouze zlepšuje kvalitu geometrických hran, ale TAA také snižuje další artefakty, jako jsou blikající zrcadlová světla.

Mapování paralaxní okluze

Parallax Occlusion způsobí, že terén a další povrchy ve hře budou vypadat detailněji a dynamičtěji, pokud je tato funkce zapnutá v nastavení. Výsledek vypadá velmi realisticky a dodává povrchům ve hře hloubku. Stejně jako stopy pneumatik na vašem poli, například výkopy v zemi. Tomu jsme se věnovali v jiném článku. Zjistěte více o mapování paralaxní okluze!

Vylepšené stíny

V GIANTS Engine 9 jsme provedli několik vylepšení vykreslování stínů. Jednou z nejpozoruhodnějších změn je, že nyní dokážeme vykreslit stíny mnohem dále. To pomáhá zvýšit vizuální kvalitu na dálku a vaše zemědělské pozemky budou vypadat přirozeněji a realističtěji.

Zůstaňte naladěni – předobjednejte a získejte svůj bonus!

Ukážeme vám více o Farming Simulatoru 22 a jeho rozsáhlých vylepšeních. Farming Simulator 22 vyjde 22. listopadu pro PC, Mac, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a Google Stadia. Předobjednejte si nyní a získejte balíček CLAAS XERION SEDDLE TRAC Pack zdarma!

Kredity:
Nemáme žádné informace o autorovi tohoto modu. Pokud jste autor, kontaktujte nás nebo zanechte komentář níže a my přidáme vaše poděkování.


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Prefab mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!