Tyto funkce musí být v FS22

Tyto funkce musí být v FS22

Zeptali jsme se hráčů LS, jaké funkce chtějí pro LS22, zde jsou jejich odpovědi:

Každý správný fanoušek a hráč LS má tolik různých potřeb a přání pro příští verzi LS22, proto jsme se rozhodli se jich na ně zeptat a najdete je níže:

Crossplay

Právě teď je možné hrát hru společně s dalším hráčem pouze v případě, že jste oba na PC, na Xboxu nebo na PS4. V současné době není možné crossplay mezi všemi těmito konzolemi a PC, ale to by hráčům otevřelo mnohem více možností a skutečně rozšířilo komunitu Farming Simulator. Právě teď hry jako Rocket League nebo Fortnite mají schopnosti pro cross play, které hráči naprosto milují. Pokud LS22 umožní crossplay, bude to určitě obrovské zlepšení, které hře přitáhne ještě větší popularitu.

Vylepšení hry

S každým novým vydáním hry je přítomno mnoho vylepšení, ale také existuje tolik věcí, které by stále mohly být mnohem lepší. Například jednoduché věci jako jednodušší menu pro mody nebo možnosti vyhledávání. Jsou tu další věci, jako jsou vylepšení zvuků motoru, všechny stroje by měly mít možnost mít připojené podvalníky, vozidla by mohla vypadat trochu reálněji, mělo by se rozšířit stavební nářadí a v neposlední řadě by mělo být pestřejší množství umístitelných předmětů. . Jsou to opravdu docela malé detaily, ale opravdu dělají hru tím, čím je, a jejich vylepšení by pro komunitu znamenalo hodně.

Použitý trh pro stroje a zařízení

V současné době si ve Farming Simulatoru můžete koupit pouze vše zcela nové – to zahrnuje veškeré vaše vybavení a stroje. Toto je realistický případ použití, nemůžeme tvrdit, že v reálném životě si zemědělci nemohou dovolit kupovat drahé traktory John Deer, ale realita je také taková, že většina farmářů skutečně nakupuje spoustu svých věcí z druhé ruky. Je to velmi běžné, ale bohužel to není v současné době dostupné v LS. Pokud by tomu tak bylo, otevřelo by to tolik příležitostí pro farmáře, kteří nemají velký rozpočet na utrácení za traktor, ale chtějí oživit svou farmu – mohou to být zpočátku začínající hráči nebo další hráči s různými strategiemi ve hře. . Komunita se také shoduje na tom, že schopnost opravovat různé části vozidla může být také velmi realistickým a velmi užitečným způsobem hraní.

Škůdci

Extrémně dobře pohnojená pole samozřejmě maximalizují vaši sklizeň v LS19. Musíme však uznat, že takové chování zemědělce ve skutečnosti může způsobit škody na vašich polích, úroda může také selhat. Kromě toho se na vašich polích mohou občas objevit i divoká zvířata, protože se to děje ve skutečném životě, ale v současné době ne v LS19. To by rozhodně pomohlo zvýšit reálnost hry.

Více lesnictví

V aktuální verzi hry LS19 je spousta věcí, které se týkají lesnictví. Pokud chcete, můžete stromy štípat, lisovat, řezat nebo sázet sami. Pro hru založenou především na zemědělství je to poměrně výrazný pokrok. Od LS15 však nedošlo k mnoha změnám nebo vylepšením a protože byl vydán již před dlouhou dobou, zdá se, že by se mohly zlepšit některé další věci. Hráči touží po realismu ve hře, takže schopnosti znovu použít stromy po poškození bouří nebo nemocných by byly úžasné, ocenily by i jiné způsoby zpracování stromů nebo jen jednoduché věci, jako je projíždění blátivých cest ve vašem džípu a označování stromů, které chtěli byste svůj les trochu posekat a vyčistit.

Více funkcí pro stroje

Vzhled strojů v LS19 vypadá velmi pěkně a ve skutečnosti velmi živě – displeje jsou skvělé, existuje mnoho různých nastavení, ale to, co momentálně chybí, je množství věcí, které na nich můžete skutečně dělat. Například jednoduché věci, jako je možnost úpravy SPZ, manuální spojka, funkce GPS, která vám umožní jet přímo po poli, nastavitelná výška sedadel, ovládací tlačítka, funkce spolujezdce a mnoho dalších. Všichni chápeme, že jde o mnoho požadavků, že by nebylo možné toto vše implementovat pro všechny konzole a že ne každý jednotlivý hráč chce tyto detaily, ale například funkce GPS se těší na velmi dlouhou dobu, protože může existovat mnoho různých případů použití. V současné době lze mnoho z těchto funkcí vyzkoušet pomocí moddingu, ale bylo by mnohem jednodušší je mít v enginu hry.

Více prodejních příležitostí

V současné době je proces prodeje ve Farming Simulatoru poměrně jednoduchý a základní. Sklízíte svá pole, chodíte na prodejní stanice a vaše peníze jsou převedeny k vám. Nic zvláštního a také nic moc skutečného. Hráči by chtěli mít v tomto procesu více podrobností – něco jako překážky v cestě k prodejnímu místu, jako jsou obrovské dopravní linky, schopnost dát vzorky zrn, než mlýn přijme je koupit, a přirozené věci, jako jsou dokumenty o prodeji. Bylo by také nesmírně zajímavé a reálné, kdyby docházelo ke kolísání cen v závislosti na sklizni. Je velmi běžné mít nižší ceny, pokud každý sklidil opravdu dobře a pokud je úroda extrémní nedostatek kvůli nějakému poškození počasím, pak by cena mohla opravdu stoupnout. Bylo by to samozřejmě mnohem složitější, ale hráči by museli více strategizovat – získávat smlouvy a podobné věci, aby si zajistili stabilní ceny. Věříme, že to změní hru na LS22, aby byla mnohem zajímavější!

Další mody pro hráče Playstation a Xbox

Pravděpodobně nejčastějším přáním, které přichází od hráčů, je, že každý chce pro konzole více možností modifikace. Bohužel to není tak, že by to slavní tvůrci modů LS22 prostě dělali schválně. Ve skutečnosti je většina omezení způsobena společnostmi Microsoft a Sony. Tito kluci nedovolí upravovat skript a v důsledku toho není možné vytvořit žádné opravdu dobré a hodnotné mody pro hru. Jediné, co je možné, vychází v modhubu a jsou to většinou vozidla a mapy bez skriptů. Myslíme si však, že GIANTS by již mohli udělat jednu věc, která by hráčům usnadnila život. Mnoho lidí si stěžovalo, že publikování modů přes modhub je poměrně složité, protože chybové zprávy od GIANTS se hodně mění, takže pokud by je vývojáři z come sdělovali častěji a jasněji, byl by to skvělý způsob, jak publikovat mody mnohem plynuleji.

Více života na mapě

Ve skutečnosti to již můžete udělat, pokud jste v režimu pro více hráčů, ale samozřejmě si myslíme, že režim pro jednoho hráče by mohl být pokročilý i v tomto tématu. Bylo by hezké vidět všechny stroje na polích poblíž vašich – jinými slovy sousedních polí. Navíc ve hře opravdu chybí jednoduché věci, které jsou v reálném životě běžné – mohou to být lidé, kteří chodí po chodníku, semafory, které vám prodlužují cestu, ptáci, kteří na jaře zpívají, provoz na ulicích a podobné věci. Pokud by to bylo přítomno v novém LS22, rozhodně by to působilo mnohem reálněji. Co je opravdu úžasné vědět a my vám o tom chceme říct, je to, že vývojáři potvrdili, že bude existovat modifikace příběhu, která bude obsahovat spoustu těchto věcí podobných životu. Samozřejmě je to zatím jen plán do budoucna, ne pro LS22, ale i tak je to skvělá věc, která se má stát v příštích několika letech!

Vlastní farma

Všichni víme, že v jiných podobných hrách jako v reálném životě se věci mohou poškodit. Mohou se například rozbít dveře, musí být opraveny silnice, budovy musí být obnoveny nebo postaveny zcela nové. Také by bylo velmi užitečné, kdyby se některé drobné opravy daly snadno provést pomocí kladiva nebo šroubováku – takové věci se stávají i v reálném životě. Kromě toho by samozřejmě mohly být možné větší stavební projekty, například v LS19 si hráči mohli navrhnout vlastní dvůr, což bylo úžasné. Aby se ve stavebním režimu objevilo více možností, určitě chceme více předmětů, jako jsou různé rostliny, ploty, keře nebo dokonce více typů budov. A konečně si myslíme, že mít na farmě více zvířat by bylo příjemným doplňkem – protože v reálném životě by potřebovali návštěvy veterináře atd. Seznam je v tomto bodě skutečně nekonečný.

Nové licence

Farming Simulator má již ve hře spoustu opravdu skvělých značek, ale samozřejmě existují i takové, které bychom stále rádi viděli. John Deere je jedním z těch, které je na LS22 oblíbené a úžasné mít, ale jsou i menší, které jsou skvělé, vycházejí vstříc konkrétním odrůdám plodin, takže by rozhodně neměly chybět. To, co bychom opravdu rádi viděli, je Iveco, CAT, Volvo, DAF a samozřejmě – Mercedes-Benz. V Evropě navíc najdete mnoho menších a méně oblíbených značek vozidel a ty by hru rozhodně zpestřily. Komunita promluvila a doufejme, že vývojáři hry vezmou v úvahu, že hráči chtějí mít ve hře více licencí.

Nové odrůdy ovoce

V předchozí verzi hry LS19 byly přidány nové druhy zvířat – koně. Jsou to majestátní stvoření a je úžasné je mít, ale také by bylo hezké vlastnit nějaké kozy. Jednou z nejhorších částí hry je však to, že nám chybí spousta věcí, které jsou vlastně na straně ovoce. Stále nejste schopni vypěstovat takové věci jako rajčata, chřest, okurky, papriky, pórek, fazole, ředkvičky, jahody a mnoho dalších. Pěstování takové zeleniny by znamenalo, že budou potřeba nové postupy a stroje, takže hra by byla pestřejší. Například pro chřest budete potřebovat speciální stroje nebo pomocníky při sklizni, pro jiné druhy zeleniny je možné, že budete potřebovat skleník s možností správného zalévání a dalších ručních integrací. Takže, jak vidíte, v této části hry LS je stále ještě tolik potenciálu. Pevně doufáme, že na LS22 bude přicházet více druhů zeleniny nebo ovoce a možná v nějaké vzdálené budoucnosti do LS22 přijdou exotičtější druhy zeleniny nebo ovoce – kakao, olivy nebo dokonce rýže. Držme si k tomu palce!

Navíc si myslíme, že pěstování více zeleniny a ovoce by bylo zajímavé, ale také přidání více možností zpracování by bylo úžasné. Toto je však jedno z horkých témat diskusí v hráčské komunitě. Jedna strana říká, že hlavní náplní hry by mělo být zemědělství, ne výroba, ale jiní tvrdí, že je to vlastně docela životně podobná činnost, kterou by mohli dělat skuteční farmáři. Pravděpodobně skuteční farmáři netouží po otevření pekárny nebo pivovaru, ale rozhodně by přemýšleli o využití svých krav a vlastní mléčné farmě. To by bylo pro hráče tak zajímavé, že budou moci nejen pěstovat plodiny, ale také zajistit, aby krávy produkovaly mléko, a pak si můžete vyrobit vlastní máslo, sýr nebo dokonce smetanu!

Roční období alias roční období a počasí

V současné době je sezónnost ve Farming Simulatoru až příliš dokonalá. Léta jsou vždy velmi teplá a každý den je celý den slunečno. To se však v reálném životě opravdu nestává. Všechny čtyři sezóny v roce mají své výhody a nevýhody, takže schopnost vypořádat se s těmito nevýhodami by hru LS22 skutečně zlepšila! V současné době jsou všechny tyto zajímavé věci dostupné pouze prostřednictvím modu Seasons a rozhodně by se to vše mělo stát realitou v nové hře LS22. Opravdu věříme, že díky tomu budou věci mnohem realističtější a cool. Představte si, že by počasí skutečně ovlivnilo vaši sklizeň – déšť to může ve skutečnosti všechno zničit, takže ceny by opravdu hodně kolísaly a hra samotná by nebyla tak předvídatelná a snadno se hrála. Ke hře by muselo přijít mnohem více strategie. Nechtěli byste, aby to bylo možné v LS22?

Nová zvířata

Už víme, jak se pěstují krávy, ovce, slepice a prasata. Je vlastně důležité, aby měli svůj vlastní dietní plán a ten se připravuje každý den. Vše, co se vypěstuje na farmách hospodářských zvířat v LS22, je dodáváno zvířatům k jídlu – jako seno, kukuřice, brambory, krmné směsi, sláma. A jak jsme již zmínili, byli jsme seznámeni s koňmi v LS19, ale skutečně očekáváme, že budeme vlastnit kozy v LS22.

Východ a vinařství

To jsou dvě věci, které souvisejí se zemědělstvím, ale byly jen částečně vydány do modů a ještě nebyly integrovány do hry. Kdybychom byli schopni vypěstovat ovoce, které by otevřelo velmi zajímavé úkoly: musíte sázet stromy, zalévat je, sklízet sklizeň a pokud je to opravdu dobré, můžete si jablka odšťavnit, vyrobit jablečnou šťávu a prodávat ji! Totéž platí pro pěstování hroznů a následnou výrobu vína nebo šťávy z nich. Nemluvě o úžasných strojích, které byste museli používat k péči o pole s hroznem. Podle našeho názoru by to byl úžasný doplněk k LS22.

Dynamická podlaha

Věříme, že pokud by počasí ovlivnilo solid, byla by to velmi zajímavá zkušenost ve hře. Dokážete si představit, že byste se náhle s traktorem propadli na pole kvůli velmi rozbahněné zemi po dešti? Potřebovali byste pomoc od ostatních a zajímavá vozidla, abyste se odtud dostali. Provádění vašich rutinních úkolů, jako je setí, kultivace nebo orba, by se s deformovanou půdou rozhodně stalo mnohem složitější. To je rozhodně něco úžasného, co by se dalo do hry přidat, ale chápeme, proč to některé hráče a pravděpodobně i vývojáře znepokojuje. Dynamická podlaha by mohla snížit výkon hry, když ji musíte integrovat do režimu pro více hráčů a podobně. Stále si však myslíme, že tyto další výzvy by mohly skutečně zlepšit celkovou úroveň Farming Simulatoru 22.

Nový systém pomocníků

Už teď je úžasné, že v LS19 bylo možné zadávat své úkoly pro figuranta. Tito pomocníci se ale moc dobře nepoužívají a nejsou zrovna nejspolehlivější. Pomocníci se například mohou rozhodnout, že si dají pauzu dříve, kulatá pole se mohou špatně zpracovávat a také jsme si všimli, že okraje polí se poměrně hodně obcházejí. To není příliš pohodlné a chápeme, proč si komunita vybrala Courseplay spíše než pomocníka. Proto věříme, že by se to mělo v nové hře LS22 změnit. Myslíme si, že pomocník by se měl nejen naučit jednat chytřeji a efektivněji v terénu, ale také by měl mít více funkcí. Komunita chápe, že Courseplay toho má tolik co nabídnout a bylo by těžké to překonat, ale přidání některých jednoduchých věcí, jako jsou zdroje dopravy na výlety, by bylo úžasným doplňkem v LS22. Nakonec by to všem hráčům umožnilo dělat více najednou a mohli by vlastnit a spravovat větší farmy a pole.

 

Kredity:
FS22 Mods


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Balíčky mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!