FS22 Crossplay servery pro PC a konzole

FS22 Crossplay servery pro PC a konzole

Nitrado: Crossplay servery pro PC a konzole

Nitrado je přední světový hostitel herních serverů, který nabízí vysoce kvalitní herní servery za nízkou cenu pro různé hry, včetně Farming Simulator 19 a brzy Farming Simulator 22. Servery Nitrado vám umožňují pořádat trvalou relaci pro více hráčů pro vás a vaše přátelé, aby se mohli kdykoli vrátit a odejít a mít plnou kontrolu. Dokonce i přes aplikaci, která vám umožní spravovat váš server Farming Simulator kdekoli a co nejsnadněji.

S využitím nejnovějších technologií se Nitrado snaží poskytnout svým zákazníkům co nejlepší herní zážitek. To zahrnuje bezpečné servery, zabezpečené ochranou DDoS a nepřetržitou zákaznickou podporu. Právě včas pro novou éru crossplaye je Nitrado opět naším důvěryhodným partnerem pro servery Farming Simulator 22.

“Crossplay je fantastická zpráva a konečně umožňuje konzolovým hráčům užít si také dedikované servery. Hráči na to čekali dlouho. Jsme velmi rádi a hrdí, že jsme se zapojili hned při spuštění, abychom podpořili tento nový způsob, jak si hru užít”, komentuje Marcel Bößendörfer, generální ředitel společnosti Nitrado. Zjistěte více o serverech Nitrado na Nitrado.net!

Crossplay přichází na Farming Simulator 22! Zmeškali jste naše oznámení o crossplay? Jdi, dohoň! Součástí je FAQ. Pokud byste se také chtěli dozvědět více o tom, co to znamená pro váš budoucí multiplayerový zážitek, poslechněte si novou epizodu našeho podcastu!

Jako speciálního hosta vítáme v podcastu Marcela Bößendörfera, generálního ředitele společnosti Nitrado – předního světového poskytovatele dedikovaných herních serverů, včetně serverů pro sérii Farming Simulator. Zjistěte více o Nitrado níže!

Obsah podcastu 11

  • Crossplay pro Farming Simulator 22
  • Rozhovor s Marcelem Bößendörferem, generálním ředitelem společnosti Nitrado

 

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Prefab mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!