Farming Simulator 22 Preview: Nové plodiny

Farming Simulator 22 Preview: Nové plodiny

Farming Simulator 22 bude obsahovat tři nové plodiny: hrozny, olivy a čirok. Pokud jste sledovali letošní FarmCon, dozvěděli jste se o nich více v naší prezentaci. Pokud jste to nestihli, můžete se na to podívat právě teď. Vedoucí QA Ken Burgess vám poskytne úvod.

Proč hrozny, olivy a čirok?

Existuje několik důvodů, proč jsme se pro Farming Simulator 22 rozhodli použít hrozny, olivy a čirok. Ten nejzřetelnější: přinášejí do hry nové a vzrušující typy strojů a zpestřují herní zážitek, pokud jde o zemědělství.

Farming Simulator 22 Preview: Nové plodiny

Hrozny a olivy jsou také skvělým doplňkem, protože navazují na různé další herní mechanismy. Například naše nové výrobní řetězce. A pro naši zbrusu novou mapu zasazenou do středomořského klimatu jsou více než vhodné. Navíc, protože liány umístíte ručně, jsou také součástí našeho nového a vylepšeného režimu budování.

Farming Simulator 22 Preview: Nové plodiny

Vidíte, hrozny a olivy nejsou jen dva nové druhy plodin přidané do seznamu, ale přicházejí s novými herními mechanismy, které ovlivňují různé části hry. A Čirok? Je velmi populární ve Spojených státech, ideální pro naši mapu Elmcreek inspirovanou středozápadem. Vzhledem k tomu, že se jedná o vysoce výživnou plodinu, neustále nabývá na významu po celém světě v teplejších oblastech – což z ní činí vhodný doplněk do seznamu obilnin ve Farming Simulatoru.

Co je zvláštního na strojích na hrozny a olivy?

Hrozny a olivy jsou zvláštní, když se podíváte na použité stroje: Vinice mají kolize, takže musíte se stroji opatrně manévrovat podél vinic. V opačném případě riskujete poškození vašich nových plodin. Buď opatrný!

Farming Simulator 22 Preview: Nové plodiny

Díky tomu jsou stroje velmi malé a specializované ve srovnání s běžnou polní prací. Nové stroje mají pracovní záběr cca 1-1,5 metru. S velkým traktorem mezi révou neprojedete.

Farming Simulator 22 Preview: Nové plodiny

To také znamená, že strávíte nějaký čas pečlivou prací mezi vinicemi. Nebojte se, bude to stát za to. Nejen proto, že je to obohacující úkol, aby se vaše bříško po práci cítilo dobře. Váš virtuální bankovní účet udělá radost i vám.

Jak probíhá proces sázení a sklizně?

Nejprve zasadíte vinnou révu. S naším novým režimem stavění (zůstaňte naladěni na další informace!), umístíte na svá pole řádky vinic. V podstatě vytvoříte pěkně pruhovanou vinici. Rostoucí trávu mezi révou pak musíte mulčovat a kultivovat, abyste pomohli rostlinám vyrůst do jejich plného potenciálu.

Se speciálními stroji na hnojení postřikujete rostliny, abyste zlepšili výnos. Stejně jako u jiných plodin. Po sklizni pomocí speciálních kombajnů je potřeba seříznout listy, aby hrozny mohly růst znovu. To je vyžadováno pouze pro hrozny a není nutné pro olivy.

Farming Simulator 22 Preview: Nové plodiny

Pamatujte, že pokud máte aktivovaný sezónní růst, musíte myslet na kalendář plodin. Hrozny a olivy se musí sázet od března do konce června. Co se týče sklizně, hrozny budou hotové v září až do konce října. Olivy je potřeba sklízet v říjnu. Čirok je naopak potřeba vysévat od dubna do května a sklízet mezi srpnem a koncem září.

Co můžete dělat se sklizenou úrodou?

Jak už víte, nemusíte sklízet a prodávat plodiny. Hrozny, olivy a čirok mohou být zpracovány ve výrobním závodě. A máte také několik možností.

Hrozny lze zpracovat na hroznovou šťávu, nebo dokonce rozinky. Poté je můžete dodat do jiných výrobních závodů, jako je továrna na obiloviny, nebo na prodejní místo, jako je supermarket. Olivy mohou být odvezeny do lisovny oleje, aby byly zpracovány na olivový olej. Čirok, jako druh obilí, může být zpracován na mouku v obilném mlýně.

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší Farming Simulator 22 mods mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!