Jak generovat příjem ve Farming Simulator 22

Jak generovat příjem ve Farming Simulator 22

Vzhledem k tomu, že stále více farmářů hledá další způsoby, jak generovat příjem, Farming Simulator 22 vám nabídne různé příležitosti k rozvoji vašich zemědělských operací. Nezastavujte se u prodeje své čerstvé úrody: Pokud chcete více dortů s příchutí kapitalismu (vyrobených pouze z regionálních surovin) a vydělávat ze své produkce ještě více, založte výrobní řetězec!

Staňte se místním farmářským magnátem!

Jak generovat příjem ve Farming Simulator 22

Ve Farming Simulator 22 je celkem 13 různých výrobních závodů, které můžete nejen zásobovat svým zbožím, ale také je kupovat, vlastnit a umístit na svůj pozemek. Podívejte se na grafiku a zjistěte více o závislostech.

Jak generovat příjem ve Farming Simulator 22

Takže cokoli se nakonec vyrobí, je vyrobeno lokálně: ať už jde o sýr v mlékárně, mouku v obilném mlýně nebo dokonce oblečení v krejčovství po zpracování vlny v přádelně.

Jednou z našich oblíbených je pekárna, která místním obyvatelům nabízí výborný chléb a výborný jahodový dort. Je stejně lukrativní jako chutná a vyžaduje celou sadu ingrediencí: mouku, cukr, vejce, máslo a jahody z vašich skleníků – o nich a mnohem více vám povíme již brzy. Můžete být nadšeni !

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Automobily mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!