Vylepšení zvukového designu ve FS22

Vylepšení zvukového designu ve FS22

Farming Simulator 22 bude obsahovat různá vylepšení zvuku. Některé z nich si již můžete poslechnout ve videích níže. Naši dva zvukoví designéři, Kris a Nils, vám představují to, na čem pracovali, aby zlepšili sluchový zážitek ve hře. Vezměte si sluchátka a začněte poslouchat!

Dynamický zvuk motoru a výfuku

Kris se v současné době zaměřuje na implementaci nových zvuků motorů vozidel pomocí nového nástroje pro syntézu motoru. Jak zvukový tým, tak programátoři spolupracovali na vytvoření nového zvukového softwarového nástroje, který umožňuje dynamické zpracování zvuku. Zvuky vozidel se nyní v reálném čase transformují do herního prostředí, díky čemuž budou stroje znít realističtěji.

Hlavní novinkou audiosystému je implementace dynamického zpracování zátěže: Simuluje motor s různým zatížením a odporem. Ať už jedete traktorem pod obrovským nákladem nebo jedete do kopce, motor bude znít autentičtěji. K dosažení tohoto cíle použil zvukový tým skutečné nahrávky ze skutečných strojů.

Nový přídavný audio systém

Nils pracuje na novém přídavném audio systému. Protože přílohy jako kultivátory a přívěsy vytvářejí mnoho různých zvuků, zvukový tým navštívil mnoho místních farmářů, aby vytvořili reference. Nový zvukový nástroj umožňuje přehrávání různých zvuků během animace.

Například vykládání přívěsu – s otevíráním zadního víka, pohybujícími se hydraulickými částmi a nárazem kovu, kde kov na kov vytváří těžký zvukový efekt. Každá příloha bude mít ve Farming Simulator 22 svou individuální sadu zvukových efektů.

Další věc, které si všimnete při řízení traktoru: uvnitř kabiny je spousta nových zvuků, které vytvářejí pohlcující zvukové prostředí. Neslyšíte jen motor vašeho traktoru, ale různé chvění a chrastění ze všech předmětů uvnitř kabiny. To zahrnuje i zvuky stěračů čelního skla!

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!