Farming Simulator 22: První pohled na nové plodiny

Farming Simulator 22: První pohled na nové plodiny

Farming Simulator 22 představuje tři nové plodiny: hrozny, olivy a čirok. Díky novým výrobním řetězcům je můžete i dále zpracovávat. Pojďme se nejprve podívat na nové plodiny a na to, co s nimi můžete dělat. Ale počkejte, už jste viděli náš zbrusu nový trailer?

Farming Simulator 22 vychází 22. listopadu pro PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a Stadia. Předobjednejte si nyní a získejte balíček CLAAS XERION SEDDLE TRAC Pack! Pro PC bude k dispozici sběratelská edice.

Začněte svůj šťavnatý byznys – s hrozny!

Farming Simulator 22: První pohled na nové plodiny

Budete se bavit sázením bezpočtu vinné révy na stráních a zakřivených polích. Stejně jako na opravdové vinici s řádky a řádky vinné révy jimi lemujete svou zemědělskou půdu a působíte opravdu idylicky – jako by vaše farma byla místem dovolené. Abyste si mohli plně vychutnat malebný výhled na vlastní vinici, musíte se samozřejmě o své hrozny starat. Pomocí speciálního vybavení je potřeba ovoce přihnojit a půdu kypřít a mulčovat.

Pokud hrajete Farming Simulator 22 s aktivovaným sezónním růstem, budete se muset také podívat do kalendáře plodin: Zasázejte hrozny mezi březnem a červnem a neztrácejte čas jejich sklizní v září a říjnu s novinkou. Holland Braud 9070L. Nezapomeňte si také připravit, co zbyde na další sezónu v následujícím roce!

Olivy pro větší středomořské kouzlo

Farming Simulator 22: První pohled na nové plodiny

Pokud farma plná vinné révy nestačí pro vaši jemnou chuť středomořské, udělejte to o krok dále a vysaďte na svá pole olivovníky. Z dálky vypadá jako hustý koberec malých stromů a rozhodně je to stejně krásný pohled. V případě pochybností stačí jít s oběma!

Pokud jde o péči o olivy, existují určité rozdíly. Například období výsadby oliv je stejné jako u hroznů, mezi březnem a červnem. Budete je ale muset sklízet o něco rychleji – období sklizně oliv je až v září. Opět vám New Holland dá ten správný stroj ke sklizni – tentokrát je to New Holland Braud 9090X.

Nový druh obilí: Výživný čirok

Farming Simulator 22: První pohled na nové plodiny

Přidali jsme také nový druh obilí s čirokem. Čirok, člen rodiny sladkých trav, je jednou z nejdůležitějších potravin na světě. Je vysoce výživný, protože obsahuje vlákninu a používá se v mnoha různých formách pro lidskou spotřebu. Pěstuje se většinou v oblastech se suchým podnebím, a proto nabývá ve světě stále většího významu.

Výrobní řetězce s hrozny, olivami a čirokem

Farming Simulator 22: První pohled na nové plodiny

Vzhledem k tomu, že s Farming Simulatorem 22 zavádíme výrobní řetězce, můžete po sklizni zpracovávat nové plodiny. Ale jen když chceš!

Co děláte z hroznů? Jemná a chutná hroznová šťáva, samozřejmě (co jiného byste dělali s tímto lahodným ovocem, které potěší všechny věkové kategorie?). Chutné jsou ale i sušené hrozny – nemyslíte? S olivami můžete vyrábět vysoce kvalitní olivový olej. To by nemělo být velké překvapení. Čirok můžete dodat do mlýna na obilí k výrobě jemné mouky.

Pokud jde o tři nové plodiny a výrobní řetězce, je toho ještě co říct. Brzy půjdeme více do hloubky a ukážeme vám, jak s nimi ve hře zacházet. Pokud jste zmeškali naše oznámení o výrobních řetězcích – podívejte se na to hned!

A jako obvykle zůstaňte naladěni – speciálně pro FarmCon! Vysíláme živě od 21. července do 23. července a ukazujeme spoustu nového materiálu. Vysílá se na našem oficiálním kanálu GIANTS Software Twitch.

Farming Simulator 22 vychází pro PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a Stadia 22. listopadu. V závislosti na regionu je na krytu vyobrazen Case IH AFS Connect Magnum, Fendt 900 Vario, Massey Ferguson MF 8S nebo Zetor Crystal.

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!