FrenchMap VELKÁ FARMA VELKÁ POLE VELKÝ DODAVATEL MODS SAVEGAME PACK v1.0

FrenchMap VELKÁ FARMA VELKÁ POLE VELKÝ DODAVATEL MODS SAVEGAME PACK v1.0

Big Farm, Big Fields, Big Contractor, Mods & Savegame

NEJDŘÍVE ROZPOJTE!!!!! NEJPRVNÍ!!!! Několik jazyků uvnitř

Vážený kolego zemědělce,
Sdílím tímto svou savegame a různé upravené mody.
Pokud aktualizujete tyto mody, upravená práce bude negována.
Postavil jsem farmu, velká pole a obrovskou smluvní společnost jako vždy. Tentokrát jsem si řekl, že se o to podělím s ostatními.
Použil jsem mapu ElmCreek a spojil několik polí do 3 velmi velkých polí a osíval je kukuřicí, trávou a ovsem. Samozřejmě jsem také nechal pole tak, jak jsou původní.

Farma se skládá ze 2 velkých stájí pro krávy se 3 velkými kukuřičnými sily, 4 velkých koňských stájí, 2 velkých stájí pro prasata a 1 stáje pro slepice.
To vše je v mapě uspořádáno poměrně centrálně.
Téměř vše, co potřebujete pro stroje, je nachystáno v obrovských kůlnách, ale stále jsou zde prázdná místa, kde můžete mé záchranné hře poskytnout vlastní výklad.
Snažil jsem se, co jsem mohl, ale ten chlap může mít tu a tam nějaké drobné nedostatky, ale nevidím všechno. Pokud vidíte chybu, opravte ji, řekl bych.

Jak nainstalovat
Umístěte „savegame1“ do hry FarmingSimulator2022, která je pravděpodobně na vašem disku C:. Nebo ji nahraďte existující uloženou hrou 1
Umístěte mody do složky mods.
Spusťte hru a nezapomeňte vybrat všechny nové mody, jinak to nebude fungovat.

Doufám, že se vám bude líbit BIG Farm, BIG Fields, BIG Contractor.
S pozdravem z Nizozemska, Lifeliner.

Kredity:
I used some downloaded mods. All credits go to the creators. I only make small modificatons on a few mods.


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!