FS22 – herní tutoriály pro začátečníky

FS22 – herní tutoriály pro začátečníky

Farming Simulator a jeho rozsah herních mechanismů může být ohromující, když začínáte jako nováček. Kultivátory, pluhy, kypřiče – jaký je rozdíl? A není power harrow jméno švédské metalové kapely nebo tak něco?
V případě, že jste ve hře úplným nováčkem nebo jste se snažili přesvědčit své nefarmářské přátele, aby pracovali na vaší virtuální farmě, můžete se s tím spojit. Možná potřebuješ pomoc. Jste na správném místě!

Spuštění série výukových programů pro Farming Simulator

Bez zkušeností s farmařením – ať už jde o skutečné nebo simulované farmaření – mohou hráči potřebovat místo, kde by získali rychlou pomoc. Proto představujeme Farming Simulator Academy.
Z "Jak nastavit uložení hry?" a "jak mám oplodnit?" až po "jak sázet a sklízet hrozny?" a mod: Právě včas před vydáním Farming Simulator 22 na PC, Mac, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a Stadia poskytujeme začátečníkům pokračující a rostoucí sérii výukových programů.

Video tutoriály a pomocné texty pro výuku hry

Spousta hráčů dnes hledá pomoc v podobě instruktážních videí. Farming Simulator Academy se dotkne v podstatě všech relevantních témat, přičemž krátká videa budou věnována každému problému, s nímž se mohou noví hráči setkat. Co nejkratší, tak rozsáhlý, jak je potřeba.
Při návštěvě farming-simulator.com si také všimnete, že se na liště nabídek objeví Akademie. Kliknutím na "Výukové programy" získáte přehled všech aktuálně dostupných výukových programů. Videa budou přidána, jakmile budou hotová – právě na nich pracujeme.

Kredity:
Farming Simulator blog


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší Farming Simulator 22 mods mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!