Nvidia DLSS a DLAA přicházejí na FS22

Nvidia DLSS a DLAA přicházejí na FS22

Nebojte se o své snímky: Technologie DLSS společnosti Nvidia bude k dispozici ve Farming Simulator 22 při uvedení na trh! Všichni majitelé GPU GeForce RTX budou těžit z nové technologie od Nvidie. Podívejte se na srovnávací video níže!

DLSS a DLAA?

DLSS znamená „Deep Learning Super Sampling“, což je technologie vykreslování AI, která zvyšuje grafický výkon pomocí vyhrazených procesorů Tensor Core AI na grafických kartách řady GeForce RTX. Tato technika vykresluje snímky v nižším rozlišení, než je zobrazeno, ale pomocí hlubokého učení, typu umělé inteligence, jsou snímky znovu upscalovány (doplní chybějící informace), takže vypadají tak ostré, jak byste očekávali při nativním rozlišení. .

DLAA je „Deep Learning Anti-Aliasing“ společnosti Nvidia, funkce vyhlazování, která je v podstatě DLSS s odstraněnou částí pro upscaling: AI se zaměřuje na lepší vyhlazování. Namísto upscalingu obrazu jako DLSS se umělá inteligence Nvidie soustředila na vylepšení anti-aliasingu v nativním rozlišení.

Jak bude Farming Simulator 22 fungovat s DLSS/DLAA?

Stručně řečeno: Vyšší rozlišení, ostřejší kvalita obrazu a vyšší snímková frekvence.

Povolení DLSS v nastavení hry znamená krásný, ostrý obraz bez výrazného dopadu na snímkovou frekvenci. Potřebujete příklad? S povoleným DLSS můžete Farming Simulator 22 vydávat ve 4K, zatímco ve skutečnosti je vykreslován pouze v rozlišení 1080p. Obraz je upscalován pomocí chytré AI, která doplní chybějící informace. Když tedy hru vykreslíte v rozlišení 1080p nebo 1440p, DLSS doplní chybějící informace a výsledek: vyšší snímková frekvence bez znatelné ztráty kvality obrazu ve srovnání s rozlišením 4K! Zjistěte více o DLSS u Nvidie.

Povolením DLAA získáte přímo ostřejší obraz v nativním rozlišení. Je navržen tak, aby vyhlazoval okraje mezi pixely – tzv. Aliasing, který vytváří tento schodovitý efekt. DLAA je účinnější alternativou k anti-aliasingovým technikám, jako jsou MSAA, TAA a FXAA, přičemž cílem je poskytnout čistý a plynulý obraz i v pohybu. Pokud tedy vaše grafická karta RTX zvládá nativní rozlišení, o které usilujete, DLAA v podstatě pouze zaostří obraz pomocí AI.

Pokud nevlastníte 1440p nebo 4K obrazovku (nebo dokonce 8K, pokud jste jeden z mála), DLSS/DLAA má stále pozitivní dopad na váš zážitek, díky čemuž je vyšší snímková frekvence dosažitelnější. Místo vyššího rozlišení dosáhnete vyšší snímkové frekvence. Není to něco?

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší Farming Simulator 22 mods mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!