Jak používat vlak na Farming Simulator 22

Jak používat vlak na Farming Simulator 22

Ve Farming Simulator 22 je spousta různých strojů. Ve skutečnosti je tím hra známá! Ale je tu také něco, co je o něco méně…související se zemědělstvím. Ano, mluvíme o vlacích. Při správném použití mohou být vaší farmě neuvěřitelně nápomocné.

Jak tedy používáte vlak na Farming Simulator 22?

No, jak jste pravděpodobně usoudili, hlavním důvodem pro použití vlaku ve Farming Simulator 22 je samozřejmě pohyb nákladu. Konkrétně mezi střediskem sběru výnosů a sily. Je to dobrý způsob, jak udržet všechny vaše sklizené výnosy v silech bez dalších nákladů. To je skvělý malý hack, jak ušetřit trochu peněz.

Při používání vlaku na Farming Simulator 22 máte také možnost přepnout vlak z vozidel se všemi možnostmi dostupnými v herním menu.

K vagónům lze přidat jakýkoli druh výtěžku: a existují také možnosti, jak jej snadno dovézt na sběrná místa nebo do jiných sil.

No – tím se to asi vyřeší. Toto jsou základy, jak používat vlaky ve Farming Simulator 22 – hodně štěstí při jejich používání k růstu a vylepšování vašich farem ve hře!

Kredity:
FS22 mods


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Vozidla mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!