Farming Simulator 22: Seasons mod

Farming Simulator 22: Seasons mod

Roční období pro Farming Simulator 22 jsou nyní k dispozici! Je to skvělý způsob, jak přiblížit vaši hru FS22 skutečnému životu. Jeho instalace je také velmi snadná: stažení a instalace modu trvá jen pár minut. Pro svou vynikající snadnost použití a vlastnosti počasí je to jeden z nejlepších modů. Už léta! Seasons byl jedním z nejpopulárnějších modů FS19 – ve skutečnosti se stal vítězem soutěže modů FS19 už dávno.

A tak máme plné důvody věřit, že i 22. sezóna bude vynikající. Pojďme pokrýt některé z hlavních věcí a odpovědět na naléhavé otázky.

Co jsou roční období?

Seasons 22 je mod určený pro Farming Simulator 22. Přidává řadu sezónních změn – a to je skvělý způsob, jak přidat do hry více realismu. V závislosti na ročním období budete také muset přizpůsobit svou práci na polích – to do hry přidá další výzvu, díky níž bude v postupu zajímavější a přínosnější.

Farming Simulator 22: Seasons mod

 

Jak Seasons fungují?

Mod jednoduše sleduje přirozený cyklus farmářského roku. V závislosti na tom, co se děje v průběhu ročních období: to znamená přizpůsobení cen plodiny, odlišné chování domácích zvířat a také měnící se potřeby údržby vozidel. Počasí výrazně ovlivňuje vše – a to je to, co tento mod dělá.

Jaká je cena Seasons?

Seasons 22 mod je zcela zdarma – můžete si jej stáhnout z oficiálního ModHubu hry.

Je Seasons k dispozici na PlayStation a Xbox?

Právě teď je mod Seasons dostupný pouze na PC nebo Mac. Je však velmi pravděpodobné, že se mod dostane i na konzole, protože je známo, že úzce spolupracují s tvůrci hry.

Kdo dělá mod Seasons?

Mod pro Seasons 22 vytvořila skupina pěti modderů: Jos (Rahkiin) , Per (mrbear) , Per (reallogger) , Stijn (Wopster) a Sebastian (theSeb) . Souhrnně jsou známé jako Realismus Modding. Mají za sebou mnoho let zkušeností: ve skutečnosti byl jejich mod Seasons pro FS17 zvolen jako nejlepší mod pro hru.

Nyní se podívejme hlouběji na 22. řadu a podívejme se na některé z hlavních věcí, které je třeba zvážit, než si to sami vyzkoušíte:

Mod konflikty

Mod Seasons přímo ovlivňuje herní engine. A tak, pokud existují nějaké další mody, které fungují také s herním enginem, může dojít ke konfliktu, který způsobí problémy.

Před použitím Seasons 22 ve hře se ujistěte, že jste zakázali nebo odstranili všechny mody, které dělají některou z těchto věcí:

  • Kontrola růstu
  • Úprava počasí
  • Úprava toho, jak se zvířata chovají nebo jaký je jejich stav
  • Úprava ekonomiky hry

Dává to smysl, že? Koneckonců, toto jsou 4 věci, které mod Seasons skutečně ovlivňuje.

Takže, když není přítomen žádný z ostatních modů, které to dělají, můžete pokračovat.

Nemusíte kvůli tomu odstraňovat mody: alternativně stačí nastavit novou složku mods.

Chcete-li to provést, klikněte pravým tlačítkem na všechny kolidující mody, které máte, a stiskněte F2. Poté budete mít příležitost změnit název složky. Můžete to nazvat „ModPause“, nebo víte, něco jiného, co zní jako vhodné.

Poté vytvořte novou složku. Nazvěte to přesně „mods“: čtyři malá písmena, žádné přepychové věci. Zkopírujte mod Seasons, všechny vaše ostatní mody a mapy přímo do této složky. Nyní bude hra používat pouze mody, které nejsou v rozporu s Seasons. A stále budete mít všechny své ostatní mody po ruce.

Je to všechno o přechodech

Nejlepší způsob, jak hrát se zapnutým režimem Roční období, je myslet v přechodech. Každá sezóna projde přechodem třikrát. Vlastně to můžete sami vidět na HUBu mod men. Chcete-li se k němu dostat, stačí kliknout na Alt + S.

Tam to uvidíte: čtyři roční období, každé včetně tří přechodů, celkem 12.

Víš, 12 – jako měsíce?

Farming Simulator 22: Seasons mod

Délka sezóny

V tomto modu budete mít čtyři roční období a to je vše (není tu pro vás žádné luxusní dvousezónní počasí!). Můžete však snadno změnit, jak dlouhé tyto sezóny budou. K tomu vše, co musíte udělat, je otevřít nabídku Roční období (Alt + S). Zde lze sezónu upravit tak, aby trvala od 3 do 24 herních dnů.

Pokud si například přejete, aby vaše sezóna trvala jen 3 dny, znamená to jeden přechod za den. A tak jeden rok bude trvat jen asi 12 dní.

A na druhé straně rovnice může být sezóna maximálně 24 dní, takže jeden přechod 8 dní, takže herní rok bude trvat celkem 96 dní.

Zde je užitečná tabulka, abyste viděli, jak každá délka sezóny ovlivňuje herní rok:

Farming Simulator 22: Seasons mod

TIP: Zkontrolujte a upravte délku sezóny ihned po zahájení nového ukládání. Při testování modu jsme viděli, že výchozí délka sezóny byla nastavena na 6 dní. Možná ji budete chtít delší nebo kratší, takže si ji před jakýmkoli rozhodnutím ve hře upravte.

Spuštění nové hry s Seasons

Seasons 22 začíná každé uložení na jaře a také plně resetuje každé z polí. A i když mod funguje na všech mapách – naprosto excelentní se stane pouze v hrsti, které jsou plně optimalizovány pro úplně rozmanité počasí.

Zvažte tedy výběr mapy, která zahrnuje dobrou integraci sněhu. Pokud používáte mod počasí, chcete mod, který z toho dokáže vytěžit to nejlepší, že?

Zde jsou nejlepší mapy pro zimu na modu Seasons:

  • Velký pařez
  • Krajina staré farmy
  • Südhemmern
  • Rustikální Acres
  • County Line

K dispozici je také rozšířený seznam map, které by měly dobře fungovat i s režimem Seasons. K tomu – klikněte zde. Netestovali jsme však všechny (na rozdíl od výše uvedených). Vstup tedy na vlastní nebezpečí.

Farming Simulator 22: Seasons mod

Střídání ročních období

Když vstoupíte do nové hry, nadechnete se čerstvého jarního vzduchu a podíváte se na neplodná pole bez úrody. Je zřejmé, že budete muset začít rok základní údržbou, jako je orba, kultivace, setí semen a postřik herbicidů.

Se změnou ročních období se změní i vaše hlavní mise:

Léto: postřik, první sklizeň, sekání, sušení a lisování.

Podzim/podzim: většina sklizně, orba, setí ozimů, hnojení a další postřiky.

Zima: údržba hospodářských zvířat a strojů.

TIP: Zima je vynikající období pro lesnické práce. Dává to smysl – na severní polokouli se to dělá i v reálném životě. Stejně nebudete mít nic jiného na práci, tak se do toho pusťte!

Seznamte se s GEO Mods

Farming Simulator 22: Seasons mod

Nemusíme vám to říkat: počasí není všude stejné. Například v závislosti na tom, kde se nacházíte, může být naše zobrazení toho, co je „duben“, zcela odlišné. A tak, aby se tento problém vyřešil a hra byla trochu realističtější, tvůrci modů Seasons představili mody GEO.

GEO (zkrácená verze 'Geographical') mody upravují počasí tak, aby lépe kopírovaly podmínky konkrétního místa. Například na FS17 byly možnosti pro Wales, Paraguay, americký středozápad a Dánsko – čtyři dosti odlišná místa. Mody také ovlivňují délku a závažnost vlivu počasí na sklizeň a úrodu.

Bez GEO Mods bude sezóna 22 na FS22 kopírovat počasí na jihu Spojeného království.

Uvolněte rychlý posun vpřed

Fast Forward musí být jedním z nejčastěji klikaných tlačítek ve hře. Realismus Modding však říká, že by bylo moudré jej nadměrně nepoužívat. U jednoho hráče udržujte limit na 6000x. V multiplayeru jej snižte na 1200x. Je lepší mít se více pod kontrolou a dopřát si čas.

Tipy, rady a triky

Tady byly některé ze základních věcí týkajících se Seasons 22 na Farming Simulator 22. Nyní jste tedy více než připraveni tento mod konečně vyzkoušet a zjistit, co stojí za to. A když už jste u toho, možná se budete chtít podívat na některé nové užitečné průvodce pro Seasons 22.

Kredity:
Nemáme žádné informace o autorovi tohoto modu. Pokud jste autor, kontaktujte nás nebo zanechte komentář níže a my přidáme vaše poděkování.


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!