Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22

Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22

Už můžete začít přemýšlet o tom, kde si postavíte kurník – zvláště pokud chcete upéct koláče doručením vajec do místní pekárny.

Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22 a jsou důležitější než kdy jindy. Také mnohem roztomilejší. Upřímně, podívejte se na ty chlupaté ovečky!

Zvířata vás zabaví po celou sezónu

Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22

Chov zvířat je ideální příležitostí, jak rozšířit své farmářské zkušenosti! Se specializovanými stroji a nástroji, spoustou různých úkolů a ještě více možností díky novým výrobním řetězcům.

Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22

Nejprve jim musíte postavit nějaké bydlení, včetně různých kotců pro zvířata. V přívěsech pro zvířata je pak můžete převézt do jejich nového domova. Jakmile tam jsou, musíte se o ně postarat tím, že jim poskytnete slámu, krmivo a čerstvou vodu.

Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22

Produkční řetězce nejsou jedinou novinkou pro rozšíření užitkovosti zvířat. Se zapnutými sezónními cykly (umožňujícími až 28 dní v měsíci) vám také v zimě poskytnou více práce než se zaměřit na skleníky a udržovat vaše silnice čisté.

Ještě nejste přesvědčeni?

Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22

10 hlavních důvodů, proč chovat zvířata na farmě

  • Dělají vaši farmu živější
  • Zpestří vaše farmářské zkušenosti
  • Různými způsoby vytvářejí dodatečné příjmy
  • V zimě vám dají co dělat
  • Produkují zdroje pro výrobní řetězce, jako jsou vejce
  • Produkují hnůj – levné organické hnojivo
  • Umožňují vám objevovat zemi jízdou na koních
  • Mohou zvýšit výnos vašich plodin (více o tom již brzy) a…
  • …dávají ti důvod obléci si včelařské oblečení, yay!
  • Jsou roztomilé a chlupaté – hlavně ovečky!

Podívej se na ně!

Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22 Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22 Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22 Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22 Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22 Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22 Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22 Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22 Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22 Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22 Zvířata jsou zpět ve Farming Simulator 22

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Balíčky mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!