Kupte si ojetá vozidla a ušetřete peníze ve FS22

Kupte si ojetá vozidla a ušetřete peníze ve FS22

Rozšíření vaší farmy může být docela drahé – zvláště pokud jde o váš vozový park. Jistě, můžete si je pronajmout a průběžně platit poplatek nebo získat úvěr od banky. To jsou možnosti, i když ne nejúčinnější. Nebo budete často navštěvovat místního prodejce a kontrolovat prodávané stroje!

Zemědělské stroje za slevu

Kupte si ojetá vozidla a ušetřete peníze ve FS22

Ve Farming Simulator 22 je k dispozici přes 400 strojů a nástrojů a čím výkonnější a univerzálnější jsou, tím více peněz stojí. Pokud je stroj vašich snů mimo váš finanční dosah, musíte si ho vydělat. Sekce prodeje ojetých vozidel vašeho místního prodejce může být vítanou zkratkou.

K dispozici je rotační sada strojů se slevou. Pokud vidíte například traktor svých snů a hotovost již máte na svém bankovním účtu, měli byste se rychle zamyslet. Hledáte velký traktor s výkonem 500 koní? Je v prodeji s 50% slevou? V podstatě máš narozeniny, že?

Jak výhodný obchod! V čem je háček?

Kupte si ojetá vozidla a ušetřete peníze ve FS22

Možná vás to nepřekvapí, ale nákup ojetých vozidel bude mít několik drobných nevýhod, které byste měli mít na paměti: V závislosti na velikosti slevy mohou vyžadovat určité množství opravy a jejich výkon bude ovlivněn.

Ojetý traktor nebude tak výkonný jako jeho zbrusu nový protějšek. Musíte znovu investovat peníze a opravit to. Také ojeté vozidlo, i když je opraveno, se opět opotřebuje rychleji než jakékoli zcela nové vozidlo – což zvyšuje údržbu.

Získejte také nový nátěr!

Kupte si ojetá vozidla a ušetřete peníze ve FS22

To vše ani nezapočítává poškození laku, které přichází s ojetými vozidly: Oprava a udržování zářivosti laku jsou nyní dvě různé věci! I plně opravený stroj vyžaduje nový nátěr, aby opět vypadal leskle!

Stojí tedy ojetá vozidla za své peníze?

Tak určitě! I se všemi těmi drobnými nevýhodami na mysli – dobrý obchod je stále dobrý obchod a nákup použitých strojů vám stále může ušetřit čas a peníze.

Větší pracovní záběr vašeho nového, ale použitého kultivátoru například kompenzuje nižší pracovní rychlost v důsledku jeho stavu bez dalších oprav. A jakmile to dostanete zpět do tempa, dostanete ještě více za nízkou částku peněz, kterou jste zaplatili na prvním místě.

 

Kredity:
FS22 Mods


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Vozidla mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!