Více konzolových slotů, méně využití ve FS22

Více konzolových slotů, méně využití ve FS22

Dobrá zpráva pro všechny, kteří hrají na konzolích. Ať už hrajete na PlayStation 4 nebo PlayStation 5, Xbox One nebo Xbox Series S/X: Zvýšili jsme počet dostupných slotů. To znamená, že na farmě můžete mít ještě více vozidel, nástrojů a dalších předmětů. Mnohem více.

Počkejte, co jsou sloty?

Každé vozidlo nebo nástroj například využívá stanovené množství takzvaných slotů. Limit slotů je definován konzolí. Proč jen konzole, ptáte se? Jak víte, každý počítač je jiný. Množství položek, které PC zvládne, je individuální – ale technicky neexistuje žádné omezení, pokud je váš počítač dostatečně silný. Na PC jsou sloty primárně řešeny přes RAM.

U konzolí je to jiné, protože je nelze upgradovat. Každá příslušná konzole má limit slotu, který definuje, kolik vozidel, nástrojů a dalších herních předmětů lze najednou zpracovat.

Více slotů, méně využití

Více konzolových slotů, méně využití ve FS22

S Farming Simulator 22 jsme se snažili vše zefektivnit, pokud jde o sloty. I na starších konzolích z minulé generace.

Za prvé, ve Farming Simulator 22 je k dispozici více slotů (ve srovnání s Farming Simulator 19), a to i na PlayStation 4 a Xbox One.

Za druhé, nezvýšili jsme jen množství dostupných slotů. Snížili jsme také využití slotů pro různé položky – to ještě více zvyšuje množství položek, které vaše konzole zvládnou. Stejně jako dříve, pokud si koupíte stejný stroj nebo nástroj více než jednou, každý další bude vyžadovat pouze jeden slot.

Až o 300 % více slotů!

Více konzolových slotů, méně využití ve FS22

Jak můžete vidět výše, Farming Simulator 19 na „starých“ konzolích měl k dispozici 1299 slotů. Farming Simulator 22 na stejných konzolích získal podporu o více než 100 %, což vedlo k 2749 slotům na PlayStation 4 a Xbox One.

U konzolí současné generace, tedy konzolí PlayStation 5 a Xbox Series, jsme to zvýšili až o 300 % – což znamená 5155 slotů, které jsou na těchto platformách k dispozici. Ale to není vše!

Využití slotu až o 70 % efektivnější!

Více konzolových slotů, méně využití ve FS22

Efektivnější využití slotu umožňuje ještě více dostupných položek na vaší farmě. Podívejme se například na CLAAS Axion 900 TT. Snížili jsme jeho využití slotů o 70 %. Místo 40 slotů ve Farming Simulator 19 používá ve Farming Simulator 22 pouze 12.

Zmenšili jsme požadované sloty pro různá vozidla a nástroje. Fendt Vario například používá ve Farming Simulator 22 přibližně o 40 % méně slotů. Ne všechny však mohou mít prospěch z výrazného snížení požadavků na sloty – záleží na stroji.

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!