Man Intercity Île de France Mobilités v1.0.0.0

Man Intercity Île de France Mobilités v1.0.0.0

Ahoj všem a všem!
S potěšením vydávám zcela novou verzi mého Man Intercity, tentokrát je to region Ile de France, který zastupuje autobusová společnost „Île de France Mobilités“ a jsem si jist, že Valérie Pécresse bude u toho. Velmi mě potěšil nedostatek autobusů na olympiádu, nebude to nic moc.
Dále jsem přidal i některé estetické detaily jako AR a boční reklamní panely, samolepky slepých míst, firemní loga a nedávné FR štítky.

Brzy se plánuje vydání na FS19…

Mod je 100% funkční (jeho motor/světla/blinkry a další)

PS: Mod má původní verzi (civilní) a verzi IDF MOBILITÉS (vlastní design od A do Z)

Mod má také možnost mít otevíratelné zadní dveře:
– N klíč -> Dvojité centrální otevírání dveří

VOZIDLO SE NACHÁZÍ V KATEGORII NÁKLADNÍCH NÁKLADNÍCH NÁKLADŮ NEBO POD ZNAČKOU MAN.

Kredity:
BASTI1_VHE


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Vozidla mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!