Precision Farming: Nové bezplatné DLC pro Farming Simulator 22

Precision Farming: Nové bezplatné DLC pro Farming Simulator 22

Stáhli jste si bezplatné DLC Precision Farming pro Farming Simulator 19? Pokud ne, zkuste to! Při vydání loni v prosinci jsme do hry přidali nějakou technologii chytrého zemědělství. Ale to byl jen začátek. V blízké budoucnosti budete moci na své virtuální farmě nadále snižovat ekologickou stopu!

Více Precision Farming přichází do Farming Simulator 22

Projekt "Precision Farming Project" pokračuje novým a vylepšeným DLC pro Farming Simulator 22. Zahrnuje funkce počáteční verze, jako jsou typy půdy, vzorkování půdy, aplikace s proměnlivou rychlostí a ekonomická analýza, zaměření nového DLC půjde ještě dále.

Budou implementovány pokročilé technologie přesného zemědělství: Pro zvýšení udržitelnosti vašich farem budou zavedeny optické senzory. Umožňuje tak sníženou aplikaci herbicidů a organických a minerálních hnojiv.

Půjdeme dále do detailů a na nové funkce a vylepšení se podíváme později. Jak víte, v současné době usilovně pracujeme na tom, abychom vám 22. listopadu přinesli Farming Simulator 22.

Úspěšný projekt roste

První verze DLC Precision Farming pro Farming Simulator 19 měla velký úspěch a byla stažena milionkrát po celém světě na PC a konzole. Pokud jste zmeškali novinky o úvodním DLC Precision Farming, měli byste vědět toto:

Projekt, který v roce 2020 inicioval John Deere a financovaný EIT Food, přední evropskou iniciativou pro potravinovou inovaci, je poskytnout znalosti o technologiích udržitelného zemědělství. Implementace Precision Farming v Farming Simulatoru je jedním z kroků EIT ke zvýšení povědomí.

Kromě EIT Food a John Deere jsou součástí projektu také různí partneři z Evropské unie: Univerzita v Hohenheimu (Německo), Univerzita v Readingu (Velká Británie) a Grupo AN (největší obilné družstvo ve Španělsku). Novinkou tohoto roku je Institut pro reprodukci zvířat a výzkum potravin z Polské akademie věd, který propaguje technologii mezi mladými farmáři ve východní Evropě.

DLC zdarma vyjde příští jaro – více na FarmCon

Výše uvedení partneři jsou pro pokračování projektu klíčoví. První DLC bylo důkladně hodnoceno zemědělskými odborníky, studenty, farmáři a dalšími. Důležitým faktorem při rozhodování o tom, jak projekt pokročit, byla samozřejmě zpětná vazba od hráčů. Proto také můžete na základě vaší zpětné vazby očekávat určitá vylepšení již existujících funkcí.

Zatímco se soustředíme na nadcházející vydání Farming Simulator 22 22. listopadu, vydání nové verze DLC Precision Farming je naplánováno na jaro 2022. Všichni majitelé Farming Simulator 22 na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Série X|S, PlayStation 4 a Xbox One si ji budou moci stáhnout zdarma.

Více informací o projektu bude sdíleno na FarmConu 21. července, streamováno na oficiálním kanálu Twitch od 21. července do 23. července. Vyladit!

Chcete vědět více?

  • Stáhněte si Precision Farming pro FS19
  • Přečtěte si úvodní oznámení projektu
  • Zjistěte více o přesném zemědělství
  • Zjistěte více o EIT Food
  • První pohled na typy půd a odběr vzorků půdy
  • První pohled na zlepšení výnosů a ekonomickou analýzu
  • A zde je naše úvodní video k prvnímu DLC:
Kredity:
Farming Simulatotor 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Frézy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!