První pohled na výrobní řetězce ve FS22

První pohled na výrobní řetězce ve FS22

Začněte své výrobní řetězce ve Farming Simulator 22! A nepřestávejte s prodejem pšenice po sklizni. Místo toho ji doručte do mlýna na obilí, aby se zpracovala na jemnou mouku a přivezla ji do místní pekárny. Pak se rozhodnete, co s tím udělají!

Nové typy budov, obchody a podniky

První pohled na výrobní řetězce ve FS22

Takže, co je přesně nového? Ve Farming Simulatoru 22 je mnoho nových typů budov. Zatímco některé jsou již umístěny na nových mapách a připraveny vzít vaše zboží k dalšímu zpracování, můžete si je také postavit sami – což z nich udělá váš byznys pro rozšíření vašeho farmářského provozu. Vzhledem k tomu, že funkce je stále ve vývoji, dnes vám neukážeme vše.

Jedním z podniků, které jsou součástí výrobního řetězce, je pekárna. Chcete-li získat příjem z lahodných koláčů nebo nadýchaného chleba, musíte jim dodat mouku, cukr a máslo a také další přísady. Chcete-li je získat, musíte navštívit další články řetězce, jako je mlýn na obilí, mlékárna nebo cukrovar.

Váš nový chléb s máslem

První pohled na výrobní řetězce ve FS22

Jak dostanete jeden zdroj z jednoho místa do druhého, je vaše volba: buď si je dopravte sami, pokud je vaše zemědělská firma schopna manipulovat se spoustou zboží, nebo přenechejte těžkou práci podnikům – samozřejmě za poplatek. Například mlýn na obilí nebo cukrovar vám umožní rozhodnout, zda zpracované zboží dopravíte k dalšímu článku řetězce sami, nebo jej doručí mlýny.

V případě pekárny se také můžete rozhodnout, zda vyrobené zboží prodají přímo, nebo je distribuujete do místního supermarketu, restaurace nebo farmářského trhu, abyste získali ještě větší příjem. Tak či onak, pokud místo sklizené pšenice budete prodávat košíky plné čerstvě upečeného chleba, vyděláte více peněz.

Zejména proto, že máte nejen různé možnosti, co vyrábět, můžete spustit více produkcí najednou. Jen se ujistěte, že poskytujete potřebné zdroje k udržení výroby.

Další informace budou následovat – zůstaňte naladěni!

První pohled na výrobní řetězce ve FS22

Brzy se budeme věnovat produkčním řetězcům ve Farming Simulator 22 podrobněji! Také pokud to ještě nemáte poznamenané v kalendáři, neměli byste si letošní FarmCon nechat ujít! Od 21. července do 23. července denně streamujeme a představujeme vám spoustu novinek o hře. Sledování je zdarma.

Kredity:
Farming Simulator


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Automobily mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!