První rozhovor FS22 – Nové aktualizace a funkce

První rozhovor FS22 – Nové aktualizace a funkce

V rozhovoru Lars 'Lisertan' Malcharek, komunitní manažer GIANTS Software, odpověděl na několik důležitých otázek o nejnovější hře FS22.

Zde jsou nejlepší věci, které jsme se o vydání dozvěděli:

Seasons mod – ale lepší

Mod Seasons je velmi dobře známý téměř každému hráči FS17 a FS19. GIANTS Software víceméně potvrdili, že konečně přicházejí s vlastním vestavěným řešením, které do hry přidává roční období.

Ale bude to složitější než verze, kterou už známe a milujeme. „Bude více sezón,“ byla citace týkající se této aktualizace. Pravděpodobně tedy můžeme očekávat, že určité „mezi“ sezóny budou lépe oslovovat trh hardcore hráčů.

Některé funkce funkce Seasons bude možné také smazat, podobně jako různé další funkce ve hře.

Mapa EU

Fanoušci s orlíma očima si všimli některých malých detailů na propagačních snímcích, které by mohly vést k možné nové mapě jižní Evropy. S traktorem Massey Ferguson, francouzskou poznávací značkou a specifickým stylem stavby se mnozí domnívají, že jde o upoutávku na nové místo.

Lisertan pochválil fanoušky za jejich zjištění, ale nebyl schopen potvrdit ani vyvrátit podrobnosti o dostupnosti nové mapy.

Jednotlivé SPZ

Lisertan byl schopen potvrdit, že FS22 bude obsahovat individualizované poznávací značky. Stále není zcela známo, do jaké míry to hráči zvládnou – nicméně je skvělé, že je tato funkce dostupná.

Crossplay

Fanoušci Farming Simulatoru si to skvěle žádali – možnost hrát hru společně s přáteli na různých zařízeních byla vždy snem. Lisertan přiznal, že GIANTS Software dělá vše, co je v jeho silách, aby dostal hráče PlayStation, Xbox a PC pod stejnou kapotu. Míč však již není v jejich oboru, vše je na rozhodnutí Sony a Microsoftu. Lisertan také dodal, že vzhledem k tomu, že již existují hry, které umí crossplay, existuje několik dobrých šancí, ale nic vážného zatím není potvrzeno.

Sloty na konzole

Společnost GIANTS Software to již oficiálně oznámila – její příspěvek na blogu hovořil o tom, že bude více slotů pro konzole. Lisertan poznamenal, že je to díky zvýšeným schopnostem nové generace konzolí – PS5 a Xbox Series X|S. Předchozí generace však také dostane ránu, a to díky další optimalizaci GIANTS Engine 9.0.

Datum vydání

FS22 vyjde ve 4. čtvrtletí roku 2021 (to je říjen až prosinec). Živá akce nebude – ze všech důvodů souvisejících s COVID, které všichni známe. Lisertan zmínil, že GIANTS přejdou na digitální verzi pro jakékoli další události nebo vydání o FS22.

Kredity:
FS22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Nářadí mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!