Refinery Diesel production v1.0

Refinery Diesel production v1.0

S rafinérií si nyní můžete sami vyrábět naftu ve Farming Simulator 22 a vydělávat více. Jako surovina je potřeba řepka nebo slunečnice. Jako vedlejší produkt výroby nafty se stále vyrábí krmivo pro prasata.
Přeji vám hodně zábavy s modem a můj mod je vítán k zveřejnění na jiných stránkách s mody pomocí původního odkazu ke stažení. Zdravím FedAction.

Kredity:
Idee / Konzept: FedAction LetsPlay FedModsJak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Budovy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!