Studny v1.0

Studny v1.0

Toto balení obsahuje 2 jamky různé velikosti. Studny produkují každou hodinu vodu, kterou lze využít k výrobě. V současné době není možné čerpat vodu přívěsem.

Malý vrt produkuje 800 litrů za hodinu a velký vrt produkuje 2000 litrů za hodinu. Bude produkovat vodu, pouze pokud byla výroba aktivována předem. Vzhledem k tomu, že vodu v současné době nelze odebírat přívěsem, má smysl ji pouze automaticky distribuovat do výrob (např. skleníky) prostřednictvím výstupního režimu nebo ji přímo prodávat.

Základní myšlenkou je trochu usnadnit život na farmách s mnoha skleníky, abyste nemuseli trávit veškerý čas vozením vody.

Kredity:
ANDR55


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Objekty mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!