Výroba bionafty v1.2

Výroba bionafty v1.2

Umístěnou výrobu bionafty lze využít k výrobě nafty. Výrobní linky. Řepka = Diesel. Mod je ve verzi 1.1 a další verze s dalšími výrobními řadami budou následovat, stejně jako další produkce.

Changelog 29. 11. 2021 Verze 1.2
Hotfix ClearArea Richitg ukončen.
Hotfix LevelArea Po umístění je nyní správně nastaven groundType.
Revidována výroba hotfixů.
Nová textura
Nové objekty
Nový FillType přidán požadavek uživatele Sonnenblumen / Sunflower

Existují také plány, že bionaftu lze skutečně vyrábět a že další produktový problém, jako jsou sudy s bionaftou na paletách, přichází jako druhý produktový problém
Přeji vám hodně zábavy s modem a budete vítáni, když můj mod zveřejníte na jiných stránkách s mody pomocí původního odkazu ke stažení.

Kredity:
SidoxGamer


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Budovy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!